Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a körmeim gólyatáborra?

Figyelt kérdés

1 hét múlva megyek gólyatáborba és szeretnék jó benyomást kelteni. Arra gondoltam, hogy valami különlegesebbre festem, de a szüleim szerint a visszafogott jobb lenne. Egyébként akkorák a körmeim, hogy kb. 0.5 cm-re lógnak ki a bőrömön túlra és balerina/coffin formájúra vannak reszelve. Szóval nem olyan hosszúak, de mindig ki vannak festve valamilyen színűre. Milyen szín/ árnylat lenne jó választás? Még nem találkoztam az új osztálytársaimmal, de már beszéltünk online. Nem kell konkrét szín, elég annyi is, hogy mennyire legyen rikító vagy feltűnő. Matt és fényes fedőlakkom is van, arany és ezüst lakkom nincsen sajnos. A válaszokat előre is köszönöm! :)

15/L



2017. aug. 24. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
En valami nude szinre festenem :) mindegy hogy fenyes vagy matt
2017. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is visszafogottabb színre festeném vagy semmilyenre, mert nálunk anno gimis gólyatáborban voltak tanárok is, akik nem bírták a színes körmöket, másrészt nagyon sok csapatfeladat volt, ami miatt tuti lekopott volna a lakk.
2017. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyet értek az előzőkkel. Én mindenképpen nude színre festeném ugyanis a tanárok sem szeretik ha nagyon rikít vagy giccses a diákok körme.
2017. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő is ez a dolog szerintem.

Én a nude mellett tenném le a voksomat.

2017. aug. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen suliba mész. ha gimibe, vagy valami konzervatívabba, akkor egyértelműen nude

én művészetibe jártam, ott mindenkinek mindenféle színű volt, és a tanárok is csak annyit mondtak, hogy "de jó pofa" :D

2017. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valakinek unszimpi ha giccses,agyoncicomázott, tarkabarka a körme. (pl nekem :D)

Viszont a nude lakkal nem lehet nagyon melléfogni.

2017. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!