Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a "Stanley cup" mánia?

Mi ez a "Stanley cup" mánia?

Figyelt kérdés

Honnan ered? Valamilyen filmben/sorozatban tűnt fel és lett divat ezt hurcolászni?

Tele a tiktok ajándékbontogatós videóval, ahol különböző korú fiatalok 8 és 30 között ajándékba megkapják az áhított termoszt vagy mit és kiugranak a bőrükből.



nov. 30. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Azt ugye tudod, hogy nekem "mániaként" az új csillámos Dior rúzst hozzá fel az algoritmus? Mert azt néztem és érdekelt.

Ebből leszűrheted a konzekvenciát.

nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megvettem a hype miatt. Vagyis az Aliexpresses változatot, ami jóval olcsóbb. Nem tudom, hogy eredeti-e, mert biztos igazi még nem volt a kezemben, de elég jó minőségnek tűnik. Szerintem “leesett a futószalagról” és eredeti lehet.

Jó termosz, nem igazán tudok többet mondani róla. Nem fog megváltozni tőle az életed, de jó a design, méret, fogása. Egy jó termosz és ennyi.

Gondolom azért örül neki mindenki, mert elég drága és ezért nem az, amit csak úgy megvesz az ember egy bevásárláskor. Vágyott rá és megkapta, ezért örül. Meg azt hiszem van olyan is, amikor nem lehet kapni vagy egy adott designt nem lehet beszerezni, és azért örülnek nagyon, ha megérkezik.

dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1,

[link]

febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!