Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el a Nyugati...

Hogyan juthatok el a Nyugati pályaudvarból a Lechner Ödön fasor 8ba, a Morgan Stanley irodájába?

Figyelt kérdés
A nyugati előtt melyik megállóból, milyen számú busz, avagy bármilyen más tömegközlekedési eszköz visz leghamarabb, illetve legközelebb a célomhoz?

2023. okt. 3. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha ennyit nem tudsz megnézni az internet segítségével, akkor felesleges oda állásinterjúra menned.

És amúgy azért is felesleges, mert egy borzalmas munkahely.

2023. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen kompetenciával, hogy a google keresőt sem vagy képes használni te minek mész oda? Takarítónőnek vagy WC puculónak?
2023. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
M3 metró Kőbánya-Kispest felé a Nagyvárad térig, majd 23 24 villamos a Jászai Mari tér v Közvágóhíd felé a Soroksári útig.
2023. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
4-6-ossal Boráros térig majd onnan séta vagy 1 megálló 3es vilivel.
2023. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Már egy csomószor elmondtam, hogy az útvinaltervezők számtalan esetben átverik az embert, azaz teljesen észszerű megkérdezni másokat.
2023. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5ös voltam, 2es vili, nem 3as csak elírtam
2023. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
Én mindig 4-6-tal mentem Boráros térig. Gyakran jár, elég pontos szokott lenni. Épülettől függően a térről 8-9 perc séta, a hídról elsőre bonyolult lekeveredni. Egyébként ha City Gate-be raknának végül akkoris 4-6 Corvin negyed.
2023. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!