Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meleg irodában, nem zavaró...

Meleg irodában, nem zavaró egész nap zárt cipőben, csizmában rohadni?

Figyelt kérdés
Miért nem veszik le, ha pl már melege is van az illetőnek

dec. 4. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha neked meleged van, vedd le.

Más meg majd eldönti saját maga. Ha melege van, az az ő baja.

dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg soha életemben nem vettem le az irodában a csizmámat. Meg a cipőmet sem. Nem szokott emiatt melegem lenni.


Mondjuk hozzá tartozik, hogy nem bundásak a téli cipőim, amikben dolgozni járok.

dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért tartok bent az irodában egy papucsot.

Ahogy reggel beérek, már dobom is le az utcai cipőt.

dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 és ha mások mindig levennék, és nálad ezt megjegyeznék? Vagy mi az oka?
dec. 4. 11:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Nálunk mindenki leveszi. De még soha senki nem jegyezte meg.


Mások vagyunk. Például az idősebb kolleganoim asztala tele van a gyerekek, unokák fotójaival. Nekem sehol nincs semmi.

dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de amikor nekem melegem van, akkor nem a lábfejemnek van melege. :D Mármint, én nyáron is simán el vagyok zárt cipőben, nekem az egyáltalán nem járul hozzá ahhoz, hogy most melegem van vagy sem. Oké, télen nem hordok bundás combig érő csizmát, nyilván az más, de egy egyszerű csizma, cipő nem melegít annyira, hogy attól melegem legyen.
dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, még sose volt melege benne a lábamnak, annyira azért nem fűtenek és fázós is vagyok. De persze ha valakit zavarna, akkor tud vinni váltócipőt/papucsot és átcserélheti. Senki nem szokta nálunk, de lehetőség lenne rá.
dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nincsen annyira meleg az irodában, ettől függetlenül sok kollégának van váltó cipője. Engem nem zavar, esős, saras időben én is le szoktam cserélni. Az egyetlen, ami zavar, ha valaki mezítláb vagy zokniban/harisnyában mászkál. Hiába van padlószőnyeg, egyszerűen nem illik egy olyan helyre az ilyen, ahol mindenki kosztümben, öltönyben mászkál egész nap.
dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 van aki így mászkál? Pl nyáron van szandál is?
dec. 4. 18:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt olyan sales-es kollégánk, aki rendszeresen levette a cipőjét, télen és nyáron egyaránt. Irtó irritáló volt, amikor fel-alá rohangált a nejlon harisnyából kilátszó száradt és repedezett bőrű sarkaival. Egy másik kolléga évekkel ezelőtt pedig nem vette észre, hogy az egész irodában vágni lehetett a lábszagot miatta. Előbbinek az egyik idősebb kolléga miután finoman jelezte, hogy nem túl szép a sarka és tanácsokat adott neki, hogyan kezelje, többet nem mászkált cipő nélkül. Utóbbi pedig csak néhány hónapig volt az irodában, utána felmondott.
dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!