Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként (benőtt köröm)...

Férfiként (benőtt köröm) problémával elmehetek manikűröshöz, nem fognak hülyének nézni?

Figyelt kérdés

Eléggé fájdalmas már a benőtt köröm és nagyon bosszantó is. Férfiként ezzel elmehetek manikűröshöz? Mert hát ugye csak nők szoktak járni.

Nem fognak melegnek gondolni a többi járókelő?



dec. 14. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
El hát, ez a szakmájuk.
dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden manikűrös vállal el férfit. Benőtt körömmel amúgy is gyógymanikűröst kell keresned. A valóban hozzáértő kezelés után vagy távtartót, vagy betett szálat is ajánl.
dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Pedikűr , gyógy rész . Áztasd ki és a bőrt is , legtöbb esetben a szoros cipő nyomja a körmöt erre ránő a bőr . Benő hegyesre a köröm is .
dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem előítélettel fognak rád nézni, az ott lévő női páciensek meg megmosolyognak majd.

Véleményem szerint, egy férfi tűr, és nem megy nőknek kitalált helyre.

dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Menj el nyugodtan .

Esetleg hívd fel elötte hogy fogadna e .

Van egy ismerösöm (férfi természetesen),ő is járhasonló helyekre.

Gazdagabb igényes családból származik,minden apróságnak nagy feneket kerít.

Te meg 1-2alkalommal elmész ennyi.

Ha fáj akkor ne húzd, ne halaszd .

dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senki nem fog furán nézni rád. Pláne, mivel nem lakkoztatni akarsz, hanem problémád van. Nagyon sok férfi jár. Viszont a manikűrös a kézzel foglalkozik, a pedikűrös a lábbal, és pedisek közül sem mindemki foglalkozik benőtt körömmel.
dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az ujjamon nőtt be a köröm, nem a lábamon, azért is mondtam, hogy manikűr.

Na mindegy, ismertem egy fodrászt aki manikűrös is, elmentem oda hajat vágatni, elmondtam a körmös problémámat és azt is megcsinálta. Mondta, hogy bármikor mehetek hozzá. Legalábbis nyitvatartási időben :D

dec. 15. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Ennyire ne legyél már zavarban, keze mindenkinek van, nem csak a társadalom 50%át érinti ez a probléma.
dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!