Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A huszonéves nők kb mekkora...

A huszonéves nők kb mekkora része jár manikűröshöz? Igénytelennek hat, ha valaki nem jár, csak "simán" levágja a körmét, és nem festi egyáltalán?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, igenytelen aki nem jár manikűröshöz
Nem igénytelen
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként az a véleményem, hogy nem ott kezdődik az, hogy vonzó legyen számomra egy lány, hogy jár e manikűröshöz, vagy sem, csak legyenek ápoltak a körmei. Persze egy szép körömlakk tud tetszeni rajta, de a természetesség is lehet ugyanolyan vonzó.
2022. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ápolónő vagyok, így nem lehet festett körmöm, sem műkörmöm, de sosem mondták rám, hogy igénytelen lennék. 25N
2022. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
81%
Tavaly, 12-ben 17-en voltunk az osztályban, kb. 8-an jártak. Úgy vettem észre, hogy ahogy idősödik valaki, annál nagyobb eséllyel fog műkörmöshöz járni. Anyám például jár, sőt, minden női ismerőse is, és engem is folyamatosan rá akar beszélni a dologra. Az ő korosztályában (45 körül) szerintem sokkal többen járnak már, mint a 20-on évesek között.
2022. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én 27 vagyok, évekig jártam, kb 3 hetente kellett mennem, mert nagyon gyorsan nő a körmöm. Pár hónapja teljesen leálltam vele, mert sajnálom azt a havi 9000 ft-ot csak erre (másfél alkalommal megyek egy hónapban, alkalmanként 6000 ft), inkább költöm valami maradandóra a pénzt. De valahogy mégis "kevesebbnek" érzem magam, mióta nincs műkörmöm (bár lehet idő kérdése, és megszokom), pedig nem volt soha extrém, mindig igyekeztem a szolidabb színek közül válogatni.
2022. aug. 29. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy nem igénytelen az, ha valaki nem jár manikűröshöz.

Ha foglalkozik alapszinten vele, akkor az elég.

Én pedikűröshöz járok, mert nem tudommagam levágni a lábujjam körmeit. Kiadom rá azt az 5-6 ezret, mert nincs más.

2022. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a műkörmök 90%-a sokkal igénytelenebb mint egy ápolt természetes köröm.
2022. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sokkal szebb egy természetes köröm de ez az én véleményem. Azt is szépen ki lehet festeni csak nyilván 4 naponta újra kell kenni. De vannak jó alapozó lakkok amivel kicsit tovább bírja.

Pl halvány rózsaszín és a barack meglepően jó néz ki, natúr hatást kelt. Ha erősebb színt akarsz akkor arra nyilván jobban oda kell figyelni mert látványosabb ha kopik.

Mindig természetes körmöm volt és szép, csak rendszeresen kell reszelni higy ne nőjön oldalra. A hossza lehet rövid is, mindegy. Tiszta legyen és kész.

2022. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Az igénytelen az az undorító karom alámegy a kaki meg minden.
2022. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Havi 9 ezer? Nálam az több éves lakkozás ára. Én a sima lakokat szeretem de ha te a gél kinézetet suereted akkor olyan is van. Mondjuk a Maybelline superstay csak 3-4 napig tart ahigy a 2500 ft-os Essie is szóval kezd az okcsóbbakkal mint 800 Ft-os Rimmel. Ugyanazt tudja csak más a színválaszték.

De a Kremmánián okvashatsz jó véleményeket a tartósságukról.

2022. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 5 évig jártam körmöshöz és nagyon szerettem, hogy szép, tartós, nem nekem kell vele foglalkozni stb., de drága volt (azóta még drágább…) és macerás volt mindig időpontot keresni három hetente. Már egy jó ideje magamnak csinálok itthon gél lakkot és így utólag jó döntésnek tartom, mert egyszer kell megvenni mindent, így nem is fogy annyira gyorsan az anyag sem, akkor csinálom mikor ráérek és kedvem van hozzá. Nem mondom, hogy profi munka (pláne az elején, nyilván bele kellett jönni), de nekem egyébként sem volt soha semmiféle extrább körmöm és én elégedett vagyok a végeredménnyel. Én nem szeretem natúran hagyni a körmeimet mert nagyon gyengék, nem lehet megnöveszteni és meg röviden is beszakad stb., ezért nem használok sima körömlakkot sem. Viszont azt sem tartom gáznak, ha valaki nem festi.
2022. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!