Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt használtok...

Mennyi idő alatt használtok el, mondjuk egy 300ml-es tusfürdőt? És mi a maximum ár amit költötök is rá? Egy fürdés alkalmával mennyit használtok el belőle? Átlagra vagyok kiváncsi hogy az alapján tudjunk változtatni:)

Figyelt kérdés

Lányok és fiúk véleményére is kiváncsi vagyok, hogyan spóroltok e téren.Úgy érzem mi kicsit tulzásba visszük, 2 havonta van a tusfürdőkből, samponokból, szappan, ilyenekből egy nagyobb bevásárlás, 25.000 forintért. Ebben az árban benne van nekem és a paromnak is 2-2 darab tusfürdő is hogyha a 250 miliset vesszük, ha pl az 500 miliset akkor csak 1-1 db. De van hogy pluszban még kell vegyünk mivel csak nem elég.


De pl a hajápolók több ideig is elegek.



dec. 15. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyik legfontosabbat kihagytam hogy, lányok nektek egy testradír mennyi ideig marad meg? Pl egy 300 milis, mert nálam ha hetu 2x használom, benne van a lábak, karok, es ugy a test többi része akkor maximum 6 alkalomra elég, viszont a jó minősegú ami ér is valamit iszonyat drága.
dec. 15. 22:15
 2/6 A kérdező kommentje:

Azta most olvasom hogy egy 100 milis tusfürdő elég kellene legyen egy hónapig ha napi 2x használjuk:D

Az akkor valami brutáljó habzó dolog kell hogy legyen

dec. 15. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mezei spar budget folyekony szappannal zuhanyzok, arcra garnier arclemosot hasznalok es bioderma micellas vizet. Intim tajekra hipoallergen lactacyd termeket. Semmi kulonbseget nem latok egy mezei sajat markas, olcso folyekony szappan, es ezek kozott a tusfurdok kozott, annyi h szebb a csomagolasuk es kulonbozo illatokban kaphatoak.
dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat azért a tartóságuk is más:) nem mindegyiket lehet a bőrön erezni
dec. 15. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ne a tusfürdőt érezzék a bőrömön, hanem a parfümöt. Meg amúgy kik érezzék? Ki állna oda szaglászni a férjemen kívül? A sok illatanyag egyébként allergiát okozhat és bőrszárazságot.

Kicsit beteg a fejed, hogy ennyit pörögsz ezen.

dec. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
A sima Isana vagy Balea tusfürdőket használjuk, nekem kb. 2 hónapig elég egy flakon, páromnak kicsit hamarabb elfogy, mert az folyékonyabb amit ő használ és többet is önt magára.
dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!