Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az ,hogy élőben...

Miért van az ,hogy élőben 1000szer jobban nézek ki mint képen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az álkapcsom az orrom és az asszimetrikus szememnek hála egy képet se tudok HÁTSÓ kamerával készíteni amitől ne hányjam el magam. Keresem a választ arra ,hogy mitől másabb élőben mint képen ha ugyan azt látják. Már ezernyi videót és képet készítettem magamról!


F17



dec. 23. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
0 * 1000 = 0
dec. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi szem a látottakat ugy közvetiti az agyba hogy az aprobb hibakat kiküszöböli. Tehat tudatban más kèp jelenik meg mint a valoság.

Ez pl a vakfoltra is ervenyes.


A 2 szem a két képet összehangolja egynek. Es akkor még a periférikus látással is osszekombinalja.


Az emberi agyba nem az a kèp kerul be ami a foto kamerájába.

A foto amugy is 2 d-s mi meg 4 d-ben látunk.

dec. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*3d ben
dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
98%
Vannak nagyon rossz fényképarcok, nem hiába született meg a "fényképarc" fogalom, van aki jobban néz ki van aki rosszabbul fotózva. A rosszabb fényképarc a karakteres és/vagy asszimetrikus arcok jellemzője, bizonyos keményebb vonások lágyabbnak hatnak 3D-ben, fotón jobban kijönnek. Szerencsére ma már filterekkel lehet lágyatni ezeket. A legtöb ember azért filterez, hogy jobban nézzen ki mint a valóságban. Neked azért kell, hogy a fotón is úgy nézz ki mint a valóságban.
dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Sok függ egyébként az objektívtól is. Lehet egy okostelefonnal nem, de egy normális objektívvel ami az arcodhoz illik jó képet is lehet csinálni. Mindegy hogy nézel ki. Meg persze egy jó fotós.
dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. A tükörben, illetve mások elmondásai / reakciói alapján nem nézek ki rosszul. A fényképeken mégis mindig olyan fejet vágok, mint aki éppen szellemet lát.


Van ilyen, ez legyen a legnagyobb bajod.

dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
97%
Fotón láthatod magad, élőben soha, max tükörben, így nem értem miért gondolod, hogy élőben jobban nézel ki. Mások mondták? Ha igen, keress fel egy jó fotóst, öltözködj fel rendesen és készíts profi képeket. Segít hogyan mosolyogj, pózolj és lesz rólad előnyös fotó!
dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok fotogen.

Van ilyen. Élőben viszonylag normális a külsőm, képen meg mint egy torzszülött.

dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
60%
4. Jól írja, nekem is borzasztó a fényképarcom és valóban karakteres, picit aszimmetrikus arcom van. Élőben és videón teljesen okésnak nézek ki, nem látok lényegi különbséget a videó és a tükör között de a fotók botrányosak tudnak lenni, ha nem a megfelelő szögben, világítással és kamerával készülnek.
dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%

Fotózni is tudni kell, meg pózolni.


A legtöbb ember még így is csinál 8-10 képet, és egy lesz csak jó.



Ennek oka pl az optikai szög, mert a kamera torzít, távolságtól, szögtõl függõen.

dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!