Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El tudnád viselni azt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád viselni azt, ha a párod idővel a CERN-ben dolgozna, vagy hatalmas indulatok lennének benned, amiért 1000-szer okosabb, mint te?

Figyelt kérdés

Ügyvéd, orvos, közgazdász stb... barki lehet.


De azért a CERN-be bekerülni igazi kiváltság, ezért kérdem.


2018. dec. 15. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lennék rá.
2018. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
a harmadik lehetoseget valasztom: buszke lennek ra.
2018. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezt nehéz elhinni.
2018. dec. 15. 14:03
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a legnormálisabb reakció a szerelmed sikerére, a hitedtől függetlenül.
2018. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De gondoljatok bele: nagy nehezen szereznétek egy diplomát, meg még le is doktorálnátok hozzá, és azt hinnéd, innentől már tényleg tudsz valamit.


Erre jönne a hír, hogy a párod a CERN munkatársa lett, és elismert tudományos lapokban publikál.


Egy KICSIT sem lenne bennetek irigység?

2018. dec. 15. 14:06
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, biztos varatlanul erne a hir, mivel fogalmam sincs a vegzettsegerol, munkajarol 😁
2018. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Mivel valódi önbecsüléssel rendelkezem, és nem az alapján ítélem meg magam, hogy másokhoz képest milyen vagyok vagy milyen eszközöket értem el az életben, így semmilyen problémát nem okozna.

Nem lenne bennem semmilyen indulat ezzel kapcsolatban.

2018. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Még csak kb. 3 hete ismernéd, és ez a téma nem nagyon jött volna fel eddig. Igy gondoltam
2018. dec. 15. 14:10
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne bennem irigység, de nem írtad, hogy más a munkám, mint most. Nem vagyok doktor, de nem hiszem, hogy irigykednék, már régóta nem irigykedtem. Olyanra meg nem is tudok, akit szeretek.


És halálosan szerelmes vagyok Brian Cox-ba.

2018. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Büszke lennék rá ahogy rám is büszke a férjem és én őrá. De nem ezen múlik,nálunk én vagyok a több diplomás "okos",jobban kereső,a férjem bútorasztalos de szorgalmas céltudatos önálló vállalkozást hozott létre az évek alatt.. Anno egy honapot nem jósoltak nekünk,20 éve ennek,és mégis együtt vagyunk és büszkék vagyunk a másikra bármennyire is hihetelen egyeseknek ez,a legjobb öröm ha a másik boldog és eléri amit szeretne,sikeres..
2018. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!