Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen férfi karórát érdemes...

Milyen férfi karórát érdemes nézni ami ár/érték arányban jó?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozok egy karóra vásárlásán, de sajna nem vagyok otthon a márkákban, és hogy mit lenne érdemes nagyjából egy olyan 50-150 e Ft-ot szánnék rá, és ami még a fejtörést okozta, hogy vajon nagyobb csuklóra már plusz lánccal kéne rendelni? Aki jobban otthon van benne tudna tanácsot adni?

dec. 27. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A japán órákat ajánlom elsősorban, de tisztázni kell, hogy quartz vagy automata órát veszel-e. Casio, Orient, Citizen, Lotus, Seiko - ezekkel nem lőhetsz mellé, jó az ár-érték arányuk. Svájci órából ennyi pénzért quartzot lehet venni, esetleg használt mechanikust/automatát (Doxa, Roamer, Adriatica, Atlantic).
dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*Lorus
dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a válaszod őszintén szólva mivel elég zöldfülű vagyok a témában így még a típusát is nehéz eldönteni nekem mondjuk a feltekerős annyira nem tetszene szerintem. Inkább az elemes, vagy ami mozgással töltődik. Mindennapi használatra venném nem csak különleges alkalmakra, de a fentebb említett márkák között tuti körülnézek. Csak a kérdés továbbra is az hogy 22-23 cm a csuklóm arra gyárilag rámegy bármelyik is?
dec. 27. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Többféle szíjjal is lehet órát kapni, és ha a gyári szíj rövid, akkor kicserélik hosszabbra, vagy fémszíjnál tesznek bele plusz szemeket. Ne aggódj emiatt!
dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az ORIENT márka búvár modelljeit nézegesd! Azok fém szíja gyárilag "búvárhosszabbítós", így alapban ki lehet engedni 1-2-3 + centire.
dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Abdullah_ válasza:
34%
Tissot vagy Doxa quartz verzióban. Nekem kevesebbek ezek a Svájci órák mint a japánok.
dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sames as#1.


De svàjcit ne nézegess, értéke, értékàllósàga nulla ebben az àrfekvésben.

dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vehetsz napelemest is, nekem van egy nagyon jó nincs gondom az elemcserére.

Casio, Seiko ilyen árban ami megéri.

dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

A mechanikus óra csak hobbinak jó, ha a cél a megbízhatóság és gondozásmentesség, akkor kvarc!


Ár/érték arányban 1 óra ver mindent: Casio Edifice széria.

jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 A vicces hogy végül pont azt vettem.
jan. 6. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!