Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek manapság...

Van olyan, akinek manapság tetszik az összenőtt szemöldök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kiskorom óta össze van nőve a szemöldököm. Genetikailag ilyen a család egy része, csak rajtam kívül mindenki szedi a szemöldökét. Én nem szeretném, viszont mondják nekem páran, hogy jó lenne, szebb lennél, kéne. Van itt olyan, akinek tetszik az összenőtt szemöldök? Vagy tényleg muszáj vagyok szedni, mert a társadalomnak ez tetszik bla-bla-bla? (Régen divat volt egyébként).

dec. 29. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is összenő. Nincs vele bajom, elfogadom, hogy ilyen, de alkalmanként kiszedem, de ez azért ritka
dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

És visszaszokott nőni viszonylag hamar neked így alkalmanként? (Nem akarom, hogy aztán sok ideig csak egy-két szál legyen ott, mert az biztos tényleg fura). Tabló kép miatt gondolkodom. Azt szeretném, ha úgy szerepelnék rajta, hogy amúgy suliba szoktam járni, az maradjon ott, de itthon azt mondják szebben kéne, kikerázva stb.

dec. 29. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Az igénytelenség szimbóluma.

Nekem is ilyen, de heti 2x athuzni a borotvat a közepén nem egy agysabeszet.

dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Férfi vagyok, a nagyapámé is ilyen volt. Nem érdekel, hogy ki mit mond/gondol róla, nem fogom leszedni: ez így jó.
dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon halvoványan de összeér, ezért kiszedetem a fodrászommal. 23/F
dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nőként is összenő (ja, nekem igényesnek kell lenni, ti jók vagytok úgy, ahogy a világra lettetek szarva, nehogy megerőltessétek magatokat), kemény gyantát felkened, olyan, mint a gyertyaviasz, 1 perc, megszárad, letéped. Ennyi. Konkrétan 1 perc, semmi más nem kell hozzá.
dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6os te bolond vagy.

Pasikent is kiszedjuk középen az összenőtt részt, nem azért mert másnak kell megfelelni, hanem mert igényes EMBEREK vagyunk.

Tudom ajánlani, hogy magaddal foglalkozz és a frusztrációidat ne másokra vetítsd ki.

dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Undorító. Szedjed!
dec. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rohadt igénytelen. Pedig nem vagyok igényes ember, de az összenőtt szemöldök más kategória, az a legalja. Szellemi fogyatékosokon lehet gyakran látni, most nem viccelek.
dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!