Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Drogériás vagy a fodrász...

Drogériás vagy a fodrász által kikevert HAJSZÍNEZŐ. Van különbség hajszínezőben is?

Figyelt kérdés

Elkezdtem festetni a hajamat hajszínezővel, amit a fodrászom kever ki, viszont színben nem látok több különbséget egy drogériás hajszínezővel szemben. Nagyon gyorsan nő a hajam, így “nincs ideje”, h kopjon, látszik a lenövés 1 hónap után. Viszont drágának találom, h “csak” hajszínező, és havi szinten csak a festésre 20.000Ft (majd’ derékig érő a hajan). Ne értsetek félre, tudom, h a fodrásznak is meg kell élnie!

De az én hosszú hajamra a töredékéből meg tudnám oldani drogériás színezős hajfestékből. Van egyáltalán különbség a fodrász általi hajszínező között? Jobban roncsolhatja a hajat?


dec. 29. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a drogériás sokkal többet árt.
dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy hajszínező is? Amiben nincs ammónia?
dec. 29. 21:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem csak, mert 10 évvel ezelőtt drogériás hajszínezőt használtam és azt tartósabbnak ítélem így utólag is, mint ezt amivel festi a fodrászom. Pár hajmosás és elveszti a sötét színét…
dec. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!