Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha vintedről rendeltem, de...

Ha vintedről rendeltem, de sajnos nem tudom átvenni a csomagot, annak lesz valami következménye?

Figyelt kérdés

Sajnos csak tegnap tudtam volna átvenni a csomagotot, de a fox automata egy bevásárlóközpontban van, meg is néztem, hogy meddig van nyitva, elvileg hétig nyitva kellett volna lennie, de már hat előtt sem volt. Ma, elsején nyilván nincs nyitva, a nyitókódos üzenetben pedig az van, hogy holnap reggel 06:23ig vehetem át, viszont a bevásárlóközpont akkor sem lesz még nyitva :(


Ennek lesz következménye rám nézve vagy az eladóra? Neki már megírtam, hogy sajnos ez a helyzet, szóval tud róla.


Köszi előre is a válaszokat!



jan. 1. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Kinrmti automatat adj meg érkezési pontnak vinteden

Ennyi

jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a neten, hogy holnap mikor üríti a sofőr és menj oda előtte. A csomag még addig nyilvánvalóan ott lesz.
jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csomagot 6:23 után is átveheted, mindaddig amíg ki nem veszi a sofőr. Lehet csak 10 órakor mennek oda, addig van időd.
jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
jan. 1. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Urites elott kiveheted. Illetve nekem volt mar ilyen amikor egy nappal tovabb bent maradt. Mazlim volt
jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd a foxot. A férjemmel volt ilyen, elfelejtette átvenni, hívta a foxot. És visszavitték neki. Nyilván volt költsége, de nem veszett el a csomag
jan. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végülis?
jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az, amit az #5ös írt, nem tudom miért, de bent maradt tovább, át tudtam venni :)
jan. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!