Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gusztustalan hogy izmos kezd...

Gusztustalan hogy izmos kezd lenni a hátam nő létemre?

Figyelt kérdés

Gyógytornát kell csinálnom és nagyon komolyan veszem, ebben hátizom erősítések is vannak. De már látszik a tartásomon, szélesebb lett a vállam és izmok rajzolódnak ki . Pasik szerint ez baj?

A férjem mondta hogy már látszik, meg néha nevet rajtam hogy micsoda izmaim vannak…



#nő #Izmos hát
jan. 2. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A férjed okosabb is lehetne. Gondolom, nem szeretné, ha 10 év múlva megroppant, vagy összecsúszott csigolyákkal, bottal közlekednél.

Rubint Réka es nagyon sok nő ( nézd csak meg a táncosokat) , büszke az izmaira.

Legyél te is az! Neked életfontosságú.


A férjed ostoba és felelőtlen.


Csináld csak tovább!!!

jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
És erre amúgy mit kéne mondanunk? Naturál nőként te sosem, tehát sosem leszel túl izmos. Amelyik férfit ez zavarja, az inkább magát tegye rendbe, mert elég gáz ha egy nőnek gyógytorna miatt nagyobb a karja :D
jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok. Legjobb, ha mindenütt arányosan izmos, amibe beletartozik, hogy izmos háta, válla van. A testtartásodon pedig már látszik a hatás. Csak így tovább!
jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos, nem gond. Ne hagyd abba, az egészséged fontosabb.
jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mutasd meg inkább 😌
jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem lesz görnyedt tartásod. Nekem is segített ebben az edzés, csak én persze célirányosan edzettem azért szélesebb a hátam.
jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik férfinak "baj" hogy te teszel valamit az egészségedért, azzal nem kell foglalkozni. Nagyon szép, ha egy nőn van egy alap izomzat szerintem. A férjed lehet, csak viccelni akart, de ha mégsem, akkor se ez motiváljon. Nagy súlyok nélkül úgysem leszel "férfiasabb" csak csinosabb.
jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő is elkezdhetne edzeni. Amúgy semmi gáz
jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
DEHOGY!! Legyel ra buszke!!!!
febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!