Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki el tudná magyarázni a...

Valaki el tudná magyarázni a Gucci körüli rajongás okát? A cuccok amiket árulnak egyszerűen ocsmányak, lógósak, giccsesek, a minőségük sem annyira egetverő az ára pedig gusztustalan.

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki talál ott is olyan darabot ami tetszik neki és a gazdagabb országokban élő embereknek ezt nem nagy összeg kifizetni. Valószínűleg azért ilyen drágák, mert minőségi termékek. Amúgy meg mindenki azt vesz a pénzéből, amit szeretne, és olyan ruhát hord, amiben jól érzi magát.
2018. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Csak felkaptak mert a kis tinik azt latjak hogy a nagy rapperek a Guccit istenitik amugy eletukben nem lattak eredeti Guccit. Csak ilyen kis tini mania. :) En sem ertem egyebkent mert rengeteeeg a Guccinal sokkal elegansabb szebb es kifinomultabb ‘luxus’marka van.
2018. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Presztizs.
2018. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Az újgazdag prolik luxusmárkája. Pár éve új kreatív igazgatója van a Guccinak, azt hiszem 2012 óta. Onnantól nyitottak a fiatalabb, fizetőképes sznob újgazdag vásárlóközönség felé. Az eredményt mindenki láthatja. Nem tetszik, nem elegáns, tucat és horribilis az ára.
2018. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Én imádom! :) Proli sosem voltam, pénzem bőven van, és ugyanúgy megvan a Gucci eredeti elegáns vonala is. Egyébként szerintem az új vonal is nagyszerű, csak nagyon tudni kell viselni, és erre sajnos kevesen képesek! Az ára csak annak gusztustalan, aki nem tudja megfizetni, és én néha azt sem bánnám, ha drágább lenne, akkor még kevesebben tehetnèk meg, hogy megvegyék. A minőségre pedig csak annyit tudok írni, hogy 5-6 éves cipőim, táskáim is pont olyan szépek, mint az, amit múlt héten vettem. Lógósak? Igen, van olyan is, de szerintem életedben nem jártál Gucci üzletben. Ha mégis, akkor az árak miatti fintortól nem láttál ki a fejedből!
2018. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

30 éves srác vagyok és törzsvásárló a Guccinál.

Pontosan 3 éve, 2015 elején történt a tervezôváltás. Amúgy mindig is színes, vibráló cuccai voltak, ezen nincs is mit csodálkozni, hiszen olasz márka — lásd Valentino, Dolce Gabbana is hasonló valamilyen szinten.

Tényleg sokat nyitottak a fiatalabb vevôk felé, de hogy tucat lenne? Egyrészrôl reagálniuk kell az aktuális trendekre, lásd a most dívó streetwear õrületet, jogger nadrágok, kényelmes, lezser felsôk, másrészrõl saját stílusa van illetve új trendeket is vezet be (ezt majd a Zara mindig készségesen lekoppintja).

Rengeteg blogger, híresség, divatguru hord Guccit, gondolom, ez is közrejátszhat a népszerûségben. Magam részérõl nagyon jól érzem magam a cuccaikban, mindegyik darabot kreatívnak, lezserül elegánsnak, baromi menõen kinézõnek tartom s szerintem jól is állnak. Nem gyakran fog az utcán szembejönni:) Valahogy nagyon megérzik, hogy mi jön most be a vevõkörüknek, kb. mint az Apple.

Egyébként vannak letisztultabb cuccaik is, oké, kevesebb, de nem minden „giccses“.


Kérdezõ, neked milyen minôségbeli kifogásod merült fel? Vásároltál ott valamit, ami alulmúlta az elvárásaid?


Nekünk egy pólóing ment össze nagyon csùnyán az elsõ (!) mosás során, azonnal kicserélték, az újabb megint elvesztette a formáját és hamar fakult. Na ekkor én sem voltam elégedett, ez nem hozta az elvárható minôséget valóban. Más gondom nem volt. Amivel szerintem képtelenség melléfogni, az az Ace Sneaker, meg ált. a cipôk. Ezeket mesteremberek készítik Olaszo—ban és hihetetlenül kényelmesek, alig kopnak, tényleg nem tudok rosszat mondani.


Egy luxusmárka szerintem igenis lehet tarka, lehetnek lezser cuccai, oversize szabású darabjai —mellettük úgyis megtalálhatóak az estélyi ruhák, szôrmék, elegáns letisztult vonalú társai. Amit te a kirakatban látsz, az csak az olcsóbb, hétköznapi vonal, a pret—a—porter. .

Nem csak az egyszínû, unalmas, teljesen egyszerû kasmírpulcsi lehet luxusáru, ez nem arról szól :)


Csak az újgazdag prolik márkája lenne? Érzek ebben az igencsak lehúzó hozzászólásban egy nagy adag irigységet :)

2018. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%
Gucci gang Gucci gang Gucci ganag
2018. febr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!