Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gusztustalan az orrpiercing?...

Gusztustalan az orrpiercing? És Benő a lyuk?

Figyelt kérdés
Szóval, szeretnék orrpiercinget djobb oldalra, de nem gusztustalan amikor orrot fújok? És a másik kérdés, hogy ha nagyjából 4-5 év után ki veszem, (mert olyan munkám lesz egyetem után ahol nem hordanam) be fog nőni?

2018. júl. 23. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
szerintem gusztustalan mert sokszor úgy néz ki mint pattanás, vagy mintha takony lógna az orrból. Be fog nőni.
2018. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem gusztustalan,nekem tetszik,és van is. Nem gusztustalan,amikor orrot fújsz,de nyilván nem szabad elhanyagolni. Ha kiveszed,összehúzódik néhány hét után. :)
2018. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem karikám volt két évig, azóta is ott a helye.
2018. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, nem az. Orrfújásnál arra gondolsz, hogy ott jön ki a takony? Tévedsz, ott semmi sem jön ki, és a normál takony sem tapad rá úgy, ha rendesen kifújod az orrod, és nem szipogsz helyette.

A lyuk beforr, ha kiveszed az ékszert. Minél vastagabb szárú ékszer van benne, annál több az esély, hogy hagy nyomot is. A vékony, normál orr ékszerek nem hagynak nyomot, ha csak nem akarsz vastagabb karikát, patkót, vagy mást belerakni.

De amúgy minden más figyelmen kívül hagyva, akkor csináltass, ha neked tetszik és ne akkor, ha másnak.

2018. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy ott jön ki. Az orrfujas tűnt gusztustalannak, az hogy esetleg nem tudom rendesen kifújni vagy valami.
2018. júl. 24. 08:20
 6/10 anonim válasza:

Rendesen ki fogod tudni fújni az orrod.

Az előttem lévő irtózónak: elősször én is valami csúnyaságra gondoltam mikor megláttam az orromban. De azt el lehet rejteni ;) És egyáltalán nem feltünő.

2018. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Lehet, hogy kicsit későn érkezik a válasz, de azért leírom a tapasztalatom, másnak is jól jöhet. Nekem 13 éve van orr pierciengem. Nem, nem gusztustalan. Én elég gyakran fújom az orrom, de nem, nem ragad rá. :DD Ettől egyáltalán nem kell félni. Egy idő után meg megszokod, hogy ott van és csak arra kell figyelni, hogy óvatosan húzd végig rajta a zsepit, mert különben kiránthatod és elhagyod. De kb. ennyi. Ha meg később ki akarod venni, senki nem fogja rajtad kívül észrevenni, hogy volt ott valami. Egy aprócska lyuk marad utána, sminkkel teljesen elfedhető, de ha fiú vagy, akkor sem kell aggódnod, mert ahhoz nagyon precízen kell végigmérni az arcot, hogy észrevegye bárki is. (Magyarul: senkinek nem fog feltűnni). Egyébként meg ma már a magasabb beosztásoknál is tesznek arra, ha egy nőnek van egy aprócska, ízléses kő az orrában. Nyilván most egy szolidabb, ékszerként viselendő darabról beszélek (pici kőről), nem egy karikáról vagy vmi extrémebb formáról. De am. nyilván be is nő egy idő után. De mint mondtam, ez nem igazán fontos, mert nem észrevehető, ha kiveszed. Am. simán megoldható: munkaidőben kiveszed, utána berakod (ha mégis belekötne valaki).
2018. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2018. okt. 23. 13:22
 9/10 anonim válasza:
Nem az gusztustalan, amikor orrot fújsz, hanem maga az orrkarika. Én fiú vagyok, de hányok az ilyen lányoktól... Komolyan mondom egy hónaljszőrös lányt szívesebben nézek mint egy orrkarikásat.
2021. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a septum patkó piercing szexi tud lenni. nekem tetszik nagyon nyilván függ azon is aki hordja hogy jól áll e neki. lyuk pedig bizonyos idő után biztos beforr
jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!