Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok képeken ?

Nagyon csúnya vagyok képeken ?

Figyelt kérdés
22 éves fiu vagyok, van amikor tükörbe teljesen jónak látom magam de ez is nem minden tükörben van, de aztán fényképeken úgy nézek ki, hogy hányingerem van magamtól miért van ez? Sokszor el gondolkodtam ha tényleg ennyire de ennyire csúnya vagyok, hogy voltak szép barátnőim úgy, hogy még gazdag sem vagyok
jan. 4. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én képzeld élőben is ronda vagyok. Ne hisztizz, nekem rosszabb!
jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem én is az vagyok
jan. 10. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem hogy szép barátnőm nem volt, de egyenesen semmilyen! Pedig már nem tizenéves vagyok...
jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajnálom nagyon..
jan. 11. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a legtöbb ember így van. Ha nem profi fotós fotóz le és szerkeszti meg a képeket akkor ez ilyen, tükörben olyan átlagosnak látom magam, fotókon egyenesen rondának. Azt meg sajnos sose tudjunk meg a való életben hogy nézünk ki és mások mit látnak.
jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tükörben is ronda vagyok, ez van...
jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!