Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csúnya az...

Miért van az hogy csúnya az arcom képeken pedig élőben mindenki szépnek meg gyönyörűnek tart?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban egyszer összevertek, az egyik szemem megsérült, ezért kissé asszimmetrikus az arcom. ez élőben nem látszik de képeken nagyon kijön, és az asszimmetria sosem szép. Lehet hogy ez a baj?
2013. aug. 14. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fotón sok minden befolyásolja a kinézetet, a fény-árnyék hatás sokszor előnytelen dolgokat emel ki és előnyös dolgokat rejt el. Egy jó fotóssal megoldható a gond. Én pl. midnen képen grimaszolok, nem is hasonlítok magamra, csak akkor jók a képeim ha spontán, tudtom nélkül fotóznak.
2013. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
senkinek sem szimmetrikus az arca!! olyan nincs!
2013. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tévedsz, utolsó, olyan nincs, hogy valakinek teljesen szimmetrikus legyen.

Kérdező: ahogy az első válaszadó is leírta, a képeken sok minden közbeszól. Egyébként én is rosszul nézek ki képeken, élőben az emberek mégis szépnek látnak. Inkább képen legyél ronda és élőben szép,mint fordítva.

2013. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is teljesen ugyanígy vagyok vele. Őszintén meglepőnek találom, hogy élőben nagyon sokan megjegyzik, milyen szép arcom van, férfiak-nők egyaránt. Néha teljesen váratlanul, abszolút más téma közepette egyszercsak megjegyzik: "Hogy neked milyen szép arcod van!"

Ehhez képest minden képen úgy nézek ki, mint egy idősödő alkoholista vagy mint egy víziló. Nincs átmenet, nincs kivétel. :D

Azt hiszem, talán erre mondják, hogy nem vagyunk fotogének? :/

(Mindenesetre sajnos én a képeknek hiszek, nem az embereknek...:S)

2013. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok ezzel, rólam azért készíthető szép fotó, de legtöbbször nagyon torz vonások látszódnak a képeken. Kétségbeejtő. Amúgy meg mindenki állandóan azzal jön hogy milyen szép vagyok. Nem értem én sem.
2013. aug. 15. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. :)

Nagy ritkán rólam is sikerül egy-két jó képet készíteni, de ahhoz nagy szerencse kell. Ha magamról csinálok, akkor is ugye rengeteg képet készítek, több szögből, hogy megtaláljam azt a néhány előnyöset. De hát azt hiszem ezzel együtt kell élnünk. :D

2013. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legalább élőben azért ott vagyunk a szeren :)
2013. aug. 15. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
3-mas válaszoló , 2-es vagyok és én is ezt mondtam hogy nincs teljesen szimmetrikus arc,miért kell leoltani ha ugyanazt mondod mint én?O_O...nem vagyunk gépek hogy tökéletes szimmetrikus arcunk legyen
2013. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!