Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásról?

Hogy szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Nyáron sikerült leszoknom róla de amint újra levágtam megint elkezdtem újra rágni.Gondolkodom rajta,hogy kifestem de elég picik a körmeim és lehet nem mutatna rajta jól szóval amíg nem tudom kifesteni addig hogy szokjak le a rágásról?

jan. 6. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vágd, hanem 2-3 naponta reszeld.
jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy műkörmöt is megpróbálhatod vagy géllakkot ha van rá zsebpénzed, es ha nem tetszik akkor max nem lesz(de ez csak egy tipp, en igy szoktam le es nagyon szep de egyszeru kormom van)
jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rasztanovenyek222 válasza:
Szerintem lakkozd ki valami halvány rózsaszínra, így talán nem fogod rágni, de nem is fog furán kinézni a pici körmökön, esetleg vegyél egy körömerősítőt, nem kell a legjobb minőségűt, 1000Ft alatt vannak
jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!