Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásról?

Hogy szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés

nincs olyan módszer mivel házilag elkészíthető

vagy csak az körömlakk segít?



2016. júl. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szintelen koromlakk jo, ha annyira nem szereted lakkozni a kormeidet. En mondjuk sosem ragtam a kormeimet, de egyik baratnom ugy szokott le rola, hogyha elkezdte ragni a kormet, inkabb bevett egy ragot es azt ragta.
2016. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig rágtam a körmöm de egyszer megelégeltem,hogy mindenkinek szépen a körmei nekem meg nagyon csúnyák,így bejelentkeztem egy körmöshöz,elmondtam neki,hogy rágom a körmeim de leszeretnék szokni.Ő adott 5hétre rá időpontot,mert akkor megnőtt úgy,hogy tudott is vele kezdeni valamit..Az első egy hétben még rágtam,aztán rájöttem én is a rágós trükkre amikor eszembe jutott,hogy a körmömet rágjam inkább bekaptam egy rágót(jó sok rágó fogyott abban az egy hónapban..)Nekem is ezzel sikerült leszoknom róla,és most már szép hosszúak. :)
2016. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kesztyű :D
2016. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet elég hülyeség de a barátnőm csípős paprikával szokta bedörzsölni. :D
2016. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!