Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt mondták túl nagy a mellem,...

Azt mondták túl nagy a mellem, lehetséges?

Figyelt kérdés

4.-es koromban már 75B-s volt a mellem (mostanra kb. 75D), és nem hordtam melltartót, tesiken sem, szóval hát, nem maradt egyhelyben futásoknál. A fiúk pedig csúfoltak hogy milyen nagy stb., valaki még rám is írt, hogy kellene melltartó. Ilyen korban a többieknek még kb teljesen lapos volt.

nekem azért lehetett mert teltebb voltam vagy csak hamar kezdtem?

miért csúfoltak, nem az a jobb, ha nagyobb?



jan. 6. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért csúfoltak, mert 12 évesen még ilyen szinten vannak a fiúk. Ahogy Zoltán Erika énekli a Túl szexi lány című dalában:

"Ú, a fiúk... már régen nem csúfolnak..."

Téged sem fognak csúfolni, hanem mindenféle ajánlatokat fogsz kapni, de legalábbis bámulni fognak.

jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
NINCS olyan, hogy: túl nagy mell, túl gyors kocsi, túl sok pénz.
jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy nem ilyen ratyi idióták véleménye számít? Szerinted mennyi agysejtje van annak akinek egy ilyen mondat elhagyja a száját? "Túl nagy a melled"

.. és akkor mi a sz.rt csináljak?:D ha kéne is melltartó, te gondod, nem az övék, egyedül is el tudod dönteni hogy akarsz-e hordani, azok meg foglalkozzanak a saját dolgukkal. Nekem is előbb kezdett el nőni vékony lányként, ez abszolút genetika. Csúfoltak érte mert mindenbe belekötnek ami más mint az átlag, ami érdekli őket. Nem kell velük foglalkozni. Amúgy mozgatta a fantáziájukat tuti de egy éretlen fiú még nem tudja ezt kifejezni csak b.szogat hogy keresse a figyelmed.

jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 skorpióBB válasza:
100%
mondjuk azt sem tudjuk a mostanra az mi? 12, 14, 18 éves?
jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem leszel elég jó az embereknek. Nem szabad törődni senki véleményével, főleg az értelmetlen csúfolódással.

Úgy vagy szép ahogy te is jól érzed magad,(persze amíg nem ártasz magadnak, se másoknak) q többi nem számít.

jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor “túl nagy”, ha akadályoz az alapvető teendőid elvégzésében (fáj tőle a hátad minden nap, kórosan megnyúltak a szövetek, és zavar, hogy állandóan lötyög, aludni se tudsz az oldaladon, annyira kényelmetlen).

Semmi értelme nincs ezért zaklatni vagy degradálni valakit. Sokfélék vagyunk, és ha a beszólogatásaik nélkül jól érzed magad így, akkor nincs értelme, hogy letörj ezért.

Ha bárki, - akár burkoltan is - megjegyzést tesz rá, a válasznál bújtasd el bátran a sorok között, hogy ezzel inkább a *tetves anyját* bosszantsa .

jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
31%
Azért az öltözőben jót matyiztak rád, de mi most nem fogunk ;)
jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván látni kellene,Kedves Kérdező Hölgy,legalább az alakját,hogy egyèrtelmű vèleményt tudjak,tudjunk mondani,de szerintem egyátalán nem nagy,inkább pont jó...


Nem szeretem a kis,vagy szilikon melleket,s a vékonyabb formát,mert szerintem nem nőies!


A teltebb,nagyon forma egy nőn,az az izgató,nőies,s izgató,de csak eredeti mellekkel!


Bocsi,hogy esetleg nyers voltam,s szókimondó,nyíltabb,de viszont ŐSZINTE.


Egy szingli pasi

febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
62%
Átérzem nekem 5.ben nagyon megnőtt és random egy osztálytársam mondta, hogy undorító és miért ilyen nagy. Ez akkor nyílván borzasztóan érintett évekig ezen gondolkoztam. De mindig azt hallottam, hogy a nagyobb jobb, de ma már majdnem mindenki inkább választaná a kisebbet. Roszz érzés ez egy nagy mellű lánynak. A tesiről jut eszembe. Szerintem ugyan abban az évben volt, hogy kitalálta a tesi tanár hogy mindenki az osztályból amennyire csak tud fusson gyorsan egy kört. Annyira szar volt, mert mindenki nézett miközben futottam és mivel semmi olyan melltartóm nem volt mint pl. A sportmelltartó ezért úgy futottam hogy a kezemmel próbáltam takarni a melleim, erre a tesi tanárom oda üvölt, hogy ,,ne hátra fele fuss"! Tehetek én erről, hkgy ez a max tempóm? Aztán utána a futás után rám szólt, hogy a kezemet ne a ott tartsam hanem oldalt. És mikor egy hasonló lány mint én futott kicsit ducibb volt, azon nevettek a fiúk, hogy hogy néz ki és, hogy mozog a melle. Borzasztó volt, valószínű rólam is ilyeneket mondhattak. Sajnálom ami veled történt.
márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Elhiszem,hogy kellemetlen érzés,de légy rájuk büszke.Akiknek kis mellük van meg az a probléma.Hagy mozogjanak.Az a dolguk :)Sok férfi,köztük én is imádom őket!
ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!