Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök piercingről tapaszta...

Szemöldök piercingről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hétfőn van időpontom szemöldök piercingre, utánna olvastam elég sokat, és eléggé elvagyok most rémülve xd

Nagyon sok helyen azt írják hogy nagy az esély a kilökődésre, és ettől most nagyon félek.

Nektek mik a tapasztalataitok? Fájdalom,gyógyulás, ki-e lökődött,tippek,stb,mindenre kíváncsi vagyok😁

Eddig van 3 fül piercingem (a sima fülbevalókon kívül), szeptumom és nostril-om.



jan. 11. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! ☺️ Nekem 1 hónapja van meg. (Van ezen kívül 2 vertical ajak piercingem, amik szintén felületi piercingek ugye, + septum)


A szúrás egyáltalán nem volt vészes, sőt, kis kellemetlenségen kívül nem éreztem mást. Utána picit érzékeny volt érintésre, azon kívül azóta sem fájt egyáltalán. :D Ráadásul, eddig ez a leginkább problémamentesen gyógyuló piercingem.


Persze mindig van valaki akiről hallja az ember hogy rossz tapasztalatai voltak, és ez sajnos jobban megmarad a fejünkben :D de nem kell parázni, rendben leszel. ☺️

jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
jan. 11. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tizenöt éve van piercing a szemöldökömben. Semmi rosszat nem tudok elmondani vele kapcsolatban. Gyorsan, könnyen gyógyul, problémamentes.

Persze ismerek olyat én is, akinek kiszakadt, ő nem rendes szalonban készíttette. Én profi szakemberhez járok, mert nekem ez fontos.

Az elején persze kell figyelni, hogy ne akadjon bele ruha, amíg gyógyul, illetve ha megütöd, akkor fájdalmas tud lenni. Igazából nekem már olyan természetes, mintha ott termett volna.

Nem kell aggódnod, a lényeg, hog, rendes helyre menj szúratni.

jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤️ rendes helyre fogok menni, úgyhogy remélhetőleg nem lesz semmi probléma
jan. 11. 19:58
 5/9 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok

Végül nem bírtam a szemöldököt mert nincs hozzá megfelelő anatómiám,de lett az ajkamban

jan. 15. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy a szemöldök nem lehetett, de az ajak piercing is szuper ☺️ milyen lett pontosan?
jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is fájt a szívem amikor szembesültem vele 🥲

De végül a labret piercingem kárpótolt 😁

jan. 15. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A labret nagyon jó döntés 😁 sok örömet az új piercingeddel 💕
jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 💖
jan. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!