Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg Szegeden élnek Magyaro...

Tényleg Szegeden élnek Magyarországon a legszebb lányok?

Figyelt kérdés

Csak mert annyiszor hallottam/olvastam már ezt,bár jómagam még nem jártam Szegeden szóval nem tudok vélemény nyilvánítani.

Tapasztalatokat várok,esetleg indoklást.


2010. okt. 23. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én szoktam jár szegedre is tényleg elég szépek ott a lányok
2010. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
jár*ni
2010. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
persze, ott élnek, és főként a petőfi sándor utcába! ezt a marhaságot. mindenhol vannak nagyon szép és nagyon csúnya lányok, az meg hogy legszebb... nos elég szubjektív dolog.
2010. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a nepmese allitja, hogy Szogodon vannak a legszobb lyanyok.
2010. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Én sem ott élek :D
2010. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

A magyar lányok a legszebbek? Azon belül is a szegediek?

Bocsi egyikkel sem értek egyet. A félvér lányok is nagyon dögösek, még sem szegediek.

2010. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

12:38-as, ez eléggé szánalmas próbálkozás volt az "ö" betűs beszélés utánzására, főleg, hogy nem tudsz ékezetekkel írni...

És ez amúgyis alapból szánalmas, hogy mindenki azt hiszi, hogy az összes szegedi ö-vel beszél. Ez RÉGEN volt. Ma is megmaradt ez a HAGYOMÁNY, amin alapból semmi vicces nincsen, mert a hagyományokat tisztelni kell! De az, hogy mindenkire ezt bélyegzik rá, holott már csak a nagyanyáink beszélnek így... Istenem!!..


A kérdezőnek: én Szegeden élnek, de hidd el, semmi igazság nincs ebben. Sokkal több csúnya lányt látok az utcán, mint szépet. De szerintem ez mindenhol így van. A szépség pedig amúgyis relatív...

2010. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

17:17!


Ez érdekes mert egy másik fórumon azt írta valaki,hogy van valami a magyar lányok szépségében,szerinte ezt mi sem bizonyítja jobban mint egy bécsi séta után megtett szegedi séta.

2010. okt. 23. 18:15
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szépség relatív, mindenkinek más a szép, azért mondják a magyar lányokra, mivel köztünk szinte minden típus megtalálható, nagyon kevert nép vagyunk. Nem lehet ránk húzni semmi sablont, mint pl. a németekre, hogy fehér bőrű szőkék. Változatosak vagyunk, melyek közt mindenki megtalálja a neki tetszőt.
2010. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
itt szfváron is vannak ám szépek:D
2010. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!