Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg Szegeden élnek Magyaro...

Tényleg Szegeden élnek Magyarországon a legszebb lányok?

Figyelt kérdés

Csak mert annyiszor hallottam/olvastam már ezt,bár jómagam még nem jártam Szegeden szóval nem tudok vélemény nyilvánítani.

Tapasztalatokat várok,esetleg indoklást.


2010. okt. 23. 12:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

18:20!


OK,de mi köze a változatosságnak a szépségnek.Változatos rondaságok is lehetnének.Szerintem ha valakire azt mondják,hogy szép azt úgy értik,hogy mindene a helyén van.Arca,teste,ápolt.

Nem?

2010. okt. 23. 18:51
 12/19 A kérdező kommentje:

18:51!


Bocs,szépségHEZ.

Elírtam.

2010. okt. 23. 18:52
 13/19 anonim ***** válasza:

Tegnap 17:17


Kritikadat elfogadom, de megtehetem az o-zest, viccelodest. Szegeden elnek rokonaim, baratikorunkben is vannak Szegediek. (Akik nem oznek.) Tehat ok szerint nincsenek Szegeden a "legszebb' magyar lanyok, es ozhetunk mig csorog a konnyunk.

2010. okt. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát persze! És nem elég, hogy szépek, még okosak is, mert a legtöbb szép lány egyetemista, bár csak részben szegedi a legtöbb. :P

A fiatalabb korosztályban tényleg nehéz igazán szépet találni, mert mindegyik ugyanúgy ízléstelen cuccokban és fél kiló vakolattal mászkál, mint az összes kislány.

Ennek ellenére még mindig nem érzem megalapozottnak az állítást, de azért köszi. :D Én köztük vagyok. xD

2010. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13:55!


De én nem állítottam,hanem kérdeztem.

2010. okt. 24. 15:19
 16/19 anonim ***** válasza:

nem. a szépség a arcra vonatkozik barátom, a csinosság a testre. nem láttál még szép duci lányt? én már igen...

18/F

2010. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ekkora baromsagot!
2010. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen, meg a legjobb pasik is!!^^

egy tősgyökeres szegedi xD

2010. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem jártam még Szegeden, de szerintem minden városban akadnak nagyon szép lányok.És egyetértek azzal a válaszolóval, hogy a duci lányok is lehetnek szépek.Az én osztálytársam kicsit duci, de gyönyörű hosszú, barna haja van, szép nagy barna szemei, és tényleg szép lány.


L

2012. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!