Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az hogy valaki szép?

Mi az hogy valaki szép?

Figyelt kérdés

mi az hogy valaki szép? iistenem -.-

Relatív dolog. Senki nem lehet szép mindenki szerint...

Mégis rengetegen adnak a negatív kritikákra és próbálják magukat átalakítani..

Szánalmas?


a szépség versenyek is... áhh... KI AZ AZ EMBER AKI MEGMERI MONDANI MÁSNAK, HOGY HOGY NÉZZEN KI?


csak én leszek ideges ettől?xD Kinek képzelik magukat?-.-


2010. okt. 23. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De nagy probléma :D :P
2010. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
ja :D ennyire nincs életed, hogy ilyenekkel foglalkozol?
2010. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
a kérdező szerintem dagadt és ronda, és épp most kapta meg ezt a véleményt valaki mástól is :D
2010. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Az a szép, az a szép, akinek a szeme kék, akinek a szeme kék." Akkor én most csúnya vagyok, mert barna a szemem :( :D
2010. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

igen, negyedik :D


amúgy, kérdező:

Szép vagyok? Szép? Szép? Szép?

nem.

mi az hogy valaki szép?

esztétikus, szimmetrikus.

Relatív dolog. Senki nem lehet szép mindenki szerint...

de A TÖBBSÉG SZERINT, vagy SOKAK SZERINT lehet, és ez a fontos. olyan, hogy "mindenki egyetért" valamiben, nincs.

Mégis rengetegen adnak a negatív kritikákra és próbálják magukat átalakítani..

ha nem adnának a negatív kritikára, rondává válnának, és az kinek jó?

Szánalmas?

normális keretek között nem.

a szépség versenyek is... áhh... KI AZ AZ EMBER AKI MEGMERI MONDANI MÁSNAK, HOGY HOGY NÉZZEN KI?

AKINEK AZ AZ ÁLLÁSA, AKIT MEGKÉRNEK RÁ.

csak én leszek ideges ettől?

én tőled leszek ideges :D

Kinek képzelik magukat?

És te kinek képzeled magad?

2010. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell, hogy "csúnya" és dagadt legyen a kérdező. Én egyet értek a kérdéssel. Mindenkinek más a szép. Ez így van jól. Nem tudunk mindenkinek megfelelni. Sokak szerint szépek, mások szerint csúnyák vagyunk és ez így van jól.

Régen én is idegesítőnek tartottam, de ma már nem foglalkozom ilyenekkel. Csinálják ahogyan akarják, az ő életük.

2010. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, mindenkinek más a szép, de azért ahogy már többen is mondták, tényleg vannak olyanok, akikre a túlnyomó többség mondja, hogy szép és vannak olyanok, akiket van aki különlegesnek, van aki szépnek, van aki érdekesnek vagy épp rondának tart, tehát azért ízlésfüggő is, de általában az a szép, aki arányos, arcra is, testalkatra is, ápolt .... stb, a gyönyörű meg megint más tészta, azok akik tényleg kimagaslóan szép arccal, adottságokkal rendelkeznek, fogadd el, ez így van
2010. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem fogja mindenki 1 ténylegesen szép emberre az igazat mondani mert úgyis ott van a féltékenység.

Ezzel te is így vagy. néha én is.


De el kell fogadni h tényleg van sok szép ember az országban és a világ többi részén.

18/F

2010. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jah még kiegészítőként annyit h akár mien bajod van attól csúnyábbak nem lesznek.

Attól h csúnya vagy még nem kell felhívni magadra a figyelmet.

18/F

2010. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erről annyit, hogy a szépség valóban relatív. Viszont... sajnos minden kornak, mint a mienknek is most, megvan a maga szépségideálja.. Gondolj vissza, annó Marylin Monroe volt a szép, akinek az alakja pl nem egyezik a mai modellekével. A mai nők/lányok ennek akarnak megfelelni, a "régi" lányok/nők pedig pl. a Monroe-féle alakra hajtottak. Érted? :D Szerintem nem. Na, mindegy.

Egyébként sajnos ezért van ennyi beteg tini vagy akár felnőtt nő. Mindenkit befolyásol ez, és mindenki szeretne a "közizlésnek megfelelő" alakot. :/

2010. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!