Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha tükörben szép arcom van,...

Ha tükörben szép arcom van, de képeken teljesen asszimetrikusnak látom, melyik a valóság?

Figyelt kérdés

Tükörben teljesen szép, szimmetrikus arcom van, szép tekintetű szemekkel, szép arccsontozattal. (Nem akarom, hogy nagyképűnek hangozzak, de elégedett vagyok.)

Viszont sok képen, sokszor amit mások csinálnak szinte deformáltnak nézek ki, mintha nem is én lennék. A szemeim is furcsák rajta, meg az egész arcom.

Szoktak dicsérni, hogy csinos meg szép vagyok, de azt sosem tudom, mennyire igazság és mennyire csak kedvesség.


jan. 19. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Hat a kepek.

En is a tukerkepen latom szebbnek magam.

jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Senki sem szimmetrikus, pont ezért tűnik másnak egy fényképen látni magad, meg a tükörben, ami ugye felcseréli a két oldalad.

Persze egy fénykép is torzíthat valamennyit, de általánosságban elmondható hogy amit a fotón látsz, azt látják mások is.

jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De akkor miért mondja mindenki, hogy szép vagyok? A tükör is az igazat veri vissza.

Vagy az én ízlésem lenne rossz?

jan. 19. 22:40
 4/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a selfie kamerám is “tükörként” van beállítva, mégis ezerszer jobban festek a tükörben.
jan. 19. 22:41
 5/19 anonim ***** válasza:

Mindig a saját magunkat látjuk csúnyábbnak, mint a tükörképen.

Tükörképen látod mindennap, úgy igazítod be a hajad, ahogy neked jó, stb..

jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a tükör az igazság, mert a kép csak egy 2Ds papírlap. Amin jól be kell állítsd magad hogyha nem vagy fótógén

A kamera nagyon sokat torzít ha nem megfelelőek a beállítások.

jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
mert ha a tukorbe nezek nem azt latjak a tobbiek amit en?xxd nsmindegy
jan. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Teszteljük le! :) álljunk valakivek ketten egy tükör elé, és nézzük meg egymást hogy ugyanolyanok vagyunk-e. :D
jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Nézd ezt meg. A lencse sokat torzít. A tükör közelebb van a valósághoz.


Alapból sok telefon már sokkal "tisztább" képet csinál, mint amit szabad szemmel látsz. Ez felnagyítja a hibákat is, amiket nem látnak, ha rád néznek élőben.

jan. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
a portré fotó persze hogy rondít, de ha egy családi kép, kicsit távol, az már nem fog rondítani
jan. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!