Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne felmelegíteni...

Hogy lehetne felmelegíteni másképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne egy dolog és remélem tudtok segíteni benne!

Egy barátnőm ki költözött külföldre és mostanában eléggé benne van ebben a szépségápolásban, nemrégiben küldött nekem egy csomagot pár dologgal benne. Köztük volt egy zacskó gyantagyöngy. Én olvastam erről a gyantafajtáról régebben, de még nem használtam soha. Tudjátok, ezek az apró gyönyök amiket fel kell melegíteni és spatulával felkenjük a lábra, és nem kell hozzá gyantapapír, mert megszárad és le lehet tépni. Mindig is borotva párti voltam, de most úgy döntöttem kipróbálnám és ha beválik, beáldoznék egy gyantagépre is. Itt jönne a kérdésem. Amíg nem biztos hogy bejönne ez a szőrtelenítési módszer, nem vennék gyantamelegítő gépet, mert úgy láttam, eléggé drága. Hogyan lehetne máshogy felmelegíteni? Egy régi edényben esetleg a tűzhelyen? Mert mikróban semmiképp nem próbálkoznék, szerintem nem oldódna fel.

Köszönöm a válaszokat előre is!



jan. 25. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
37%
forro vizbeben de a mikroban is lehet. de engedd el a mikrot inkabb. tuzhelyet hanyagold mert nem is tudnad olyan edenybe tenni. Nagyjabol ennyi. szep napot
jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!