Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látja mindenki magát...

Miért látja mindenki magát rondának?

Figyelt kérdés
mindenki rondának látja magát, jó biztos vannak kivételek :D , de nagyon szép csajok, vagy helyes srácok is rondának tartják magukat és nem bírnak a tükörbe nézni vagy utálják magukról a fotókat.. miért van ez?
2010. okt. 24. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
énis rondának tartom magam, pedig mindenki aztmondja h szép vagyok..valószínű én esetemben azért mert éncsak a hibáimat látom.én nem látok magamon semmi szépet :/ csinálok magamrol egy képet és egyből azt nézem h amiket nem szeretek magamon milyenek a képen..ezért van az h kb. 20.000 képből egy van ami elmegy..emellett mostanában állandoan depizek..ha hallok vkit röhögni mindig ugy vagyok vele h rajtam röhög..meg mindig néznek és egyből azvan h van rajtam vmi csunya amiért néznek..szoval ja..kb igy ennyi jutott eszembe
2010. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is rondának látom magamat a képeken. Mindig találok hibát, legalább 30-at szám szerint, ha nem többet.
2010. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanaz a véleményem, mint az elsőnek :S Nincs önbizalmam :/


18/L

2010. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert magadat nagyon jól ismered, nagyon közelről megnézheted magad pl a tükörben, ismered minden apró kis hibádat, még az olyanokat is amiket mások észre sem vesznek.:DÉs pl. a képeken is már ösztönösen ezeket a hibákat keresed(és meg is találod).:D
2010. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a rólam készült fotók többségét, mert nem vagyok valami fotogén alkat:( A tükörbe nézéssel úgy vagyok, hogy valamikor úgy érzem, hogy "basszus, tök jól nézek ki!" Van amikor meg, "bűn ilyen fejjel rohangálni". Hogy a kettőből melyik az többnyire hangulat kérdése.
2010. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
én is rondának tartom magam, de szerintem korántsem tartja mindenki rondának magát, véleményem szerint manapság rengeteg mindenki el van szállva magától, pedig a többségüknek nincs mire. kérdezem is mindig a barátomat, hogy nekik honnan van ennyi önbizalmuk, ha nem néznek ki olyan jól.
2010. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azért látom, láttam magam rondának mert életemben volt 3 ember aki a külsőm miatt gúnyolódott, pedig nagyon sokan dícsérnek és dícsértek is hogy szép vagyok, csinos, meg jó nézek ki, de ez a 3 negatívum nagyon elszomorított bár már hála égnek 1 éve nem vagyok velük kapcsolatba és azóta egész kibékültem magammal. Bár néha még én is úgy vagyok vele hogy egyszer szépnek egyszer meg rondának látom magyam a tükörbe.
2010. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a média hatása miatt. Bekapcsolod a tv-t mondjuk épp egy klip megy a zenecsatornán és szinte biztos, h a klipben egy hibátlan bombanő szerepel még ha nem is ő énekel. Vagy kinyitsz egy újságot, tele van retusált beállított képekkel amiken szintén bombanők ill. jó pasik szerepelnek. Valószínűleg az életben ők sem tökéletesek, de a tv-ben és az újságban annak tűnnek. Azt sugallja, ha nem vagy modellalkatú, szép arcú akkor semmit se érsz. Ezek elveszik az átlag ember önbizalmát..
2010. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert a mai szépségideálnak senki sem tud megfelelni, aki nem 170 centi és 45 kiló, nincs platinaszőke, seggig érő haja, és akkor melle mint egy luftballon, továbbá nem rendelkezik hatalmas, szemekkel, pisze nózival, őzikelábakkal.

Én abszolút nem vagyok ilyet (sőt, kevésbé ilyen nem is lehetnék:)) mégis elégedett vagyok magammal, pedig nem vagyok tökéletes. Szerintem ehhez leginkább önismeret kell.

2010. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fotók rólam is debilek igazából, de nem zavar:) Mert nem az a lényegük, hogy topmodellként pózoljak rajtuk, hanem hogy megőrizzenek egy szép pillanatot (még ha debil fejet is vágok:D)

Én személy szerint nem értem ezeket az embereket. Nem vagyok világszépe, de szerintem csúnya sem vagyok. De nem is ez számít, mert mindenkinek más a szép! Tisztában vagyok vele, hogy valakinek én is szép vagyok, és magammal is elégedett vagyok, a súlyommal és a magasságommal is. Talán kicsik a melleim, de nem zavar, mert sosem változtatnék semmit magamon. Szerintem butaság ilyeneken gondolkodni, hogy valaki csúnya-e vagy szép. Mindenki tetszik valakinek, ha más miatt nem, hát akkor a személyisége miatt, és az többet ér minden külső szépségnél, bármilyen közhelyes is. El kellene fogadniuk magukat az embereknek, mert az elégedetlenkedéstől semmi nem változik, és boldogok sem lesznek tőle. Az olyasmin, amin meg lehet (pl. duciság, ronda szemüvegtípus, elálló vagy sárga fogak, pattanásos bőr, száraz bőr, zsíros/száraz haj) változtatni, ha tényleg zavarja az illetőt, nem csak sírni rajta.

2010. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!