Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIVEL tágítsam a fülem?

Hot_kiss kérdése:

MIVEL tágítsam a fülem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már ezer meg egy kérdés van fent, hogy hogyan tágítsam satöbbi. Igen, köszönöm, abbólsemkérek, hogy necsináld hülyedolog, hogynéz majd ki 10-en, 20-on évekmúlva vagy ha majd öregleszel.

Szeretnék kész.

És hogy a kérdésre térjek.. MIVEL? Egyre nagyobb dolgokkal, de mihez mit ajánlotok?

Előre köszönöm a válaszokat (:


2010. okt. 24. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
fültágítóval. az arra van h tágítsa a füled. ezért hívják fültágítónak.
2010. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok a fültágító híve,de segítek!=)

A barátaim úgy csinálják,h egyre és egyre nagyobb és hogy pár mm-rel nagyobb cuccokat dugnak a fülükbe elsőnek pl legyen egy vastagabb tű,de persze törd el valahogy mert nagy és beléd áll:/=DÉs aztán még egy kicsivel nagyobb dolog és még és még etc és egyre nagyobb lesz a bnőm is ezt csinálta=)Aztán ecsetnek a végét eltörte és azt meg vizipipának a szipkáját és még sok mindent=D

2010. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fülbevaló lyukról indulsz? Mekkorát szeretnél úgy kb?

Bele is kezdek. legjobb fülbevaló után 1 fogpiszkáló. utána annál vastagabb dolgok. Ha nem mennek bele azok amiket szeretnél krémet használj. Ha úgyse menne várj még.


Azért nehéz a segítség adás mert nekem rögtön 6mm-re csinálták és onnan már kis kupakok belementek.

18/F

2010. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bocsi épp,hogy pár mm-vel*
2010. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
necsináld hülyedolog, hogynéz majd ki 10-en, 20-on évekmúlva vagy ha majd öregleszel.
2010. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ajjdecukivagy utolsó :'D Rád vártam, hogy hány kommentár után jössz xD Imádlak (L)
2010. okt. 24. 16:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Sima fülbevalólyukról indulok, már voltbenne gépkapocs, mostváltok fogpiszkálóra. Ezután mit ajánlotok? (:
2010. okt. 24. 16:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én úgy kezdtem,hogy egyre több fülbevalót raktam bele,aztán piercingeket,utánna kb 6-7mm-től vettem bele tüskét az apacsba.

12mm-nél csiga volt benne,aztán 14től szilikon.

Most 2cm és köves tágító van benne,tök szép :)

Ja és szerintem szilikont ne rakj bele 10 mm alatt,mert én alig tudtam kiszedni :s és fájt is

2010. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy ha van olyan tollad ami nem kell,azt vágd szét és rakd bele,aztán ha már nagyobb akkor mehet bele szívószál stb.. :D
2010. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Toll alatt a tollbetétre gondolsz? (:
2010. okt. 24. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!