Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tágítsam a fülem?

Hogyan tágítsam a fülem?

Figyelt kérdés
most kb egy órája próbáltam berakni egy stabilo tollbetétnél kicsit kisebb tollbetétet, de NEM MEGY BELE. bekentem most testápolóval. nyomtam be meg minden nem nem :S mit csináljak?
2009. okt. 12. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Mi a fenének dugdosol tollat a füledbe? A dobhártyádat is kiszakíthatod! Nem mondta anyukád kiskorodban, hogy ilyet nem szabad?
2009. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
pedig az, kell a fültisztító pálcika nem kisebb? vagy nem tudom, osztálytársam tágította a fülét, az is mindent dugdosott bele, h fokozatosan táguljon..:D
2009. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Az 1. eléggé félreértelmezte :D

Előtte mi volt a füledben? ne rögtön tollbetéttel kezdj, először vastagabb tű, utána csak milliméteres eltérésű dolgokkal haladj, mert ha felreped fájni fog és a lyuk is csúnya lesz. Keress valami olyat, aminek a vége vékonyabb és fokozatosan vastagodik, és ezt lassanként nyomhatod egyre beljebb. (boltban árulnak csigákat/kúpokat).

Egyébként már egy csomóan megkérdezték, keress rá.

2009. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én először egyre több fülbevalót raktam bele(belefért vagy 4),majd kitágult annyira h belefért egy fülpiszkáló pálcika. Utánna az mellé is egyre több fülbevaló,majd mellé egy fogpiszkáló.. Legutoljára fülpiszkáló pálcika (ami 2mm), és egy ppatkó piercing (1mm) volt benne és kb 2fülbevaló.. Most 4milis fültágítóm van,de mellette megint van egy piercing (nyilván ugyanabban a lyukban).


remélem segítettem :D

2009. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem vannak ilyen nagy karika fülbevalóim...van ilyen hatalmas, ami vékony, van kicsi, ami vastagabb...azokat forgattam benne :DD aztán már belerkatam kettőt és a többi...aztán fültágító már.*-*
2012. ápr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!