Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan póthaj, amelyet...

Létezik olyan póthaj, amelyet csak pár hét erejéig raknak fel? Vagy hogyan turbózzam fel a vékonyszálú hajamat?

Figyelt kérdés

Áprilisban nyaralni megyek, és igen, engem is beszippantott az online megosztás világa, nagyon király képeket szeretnék majd posztolni. A király képeken pedig jól akarok kinézni. Fotogén vagyok, de sajnos a hajam általában elrontja a képeket. Mert csak úgy “lafog” rajta, látszik, hogy nagyon vékony, akár besütöm vagy beszárítom.

Mellbimbóig érő, egyenes szálú, vékony hajam van. És egy kb mell alá érő, dúsnak látszó póthajon gondolkodom, ami jól is néz ki fotókon. Ilyenkor csatos megoldást alkalmaznak?

Hétköznap nem hordanám, a leírtak ellenére szeretek természetes lenni, csak mégis szeretném én is megtapasztalni milyen egy hatalmas hajzuhatag, és képeket is vele.


febr. 16. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A vékony haj a legszebb ha dús.
febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de nem ez volt a kérdés.
febr. 16. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek? Ha a hétköznapokban úgysem akarod hordani, akkor minek? Letöltöd a faceappot, és olyan hajat szerkesztesz magadra, amit akarsz. Az insta macák is ezt csinálják.
febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!