Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Álmaim szakmája vagy plasztika?

Álmaim szakmája vagy plasztika?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy húszon éves lány lennék, akinek, mint másoknak is, van egy álomszakmája, de még plasztikáztatni is szeretném magam. A probléma az, ha elkezdem a képzést, akkor, később lesznek meg a beavatkozások és hát az elég nagy baj lenne a számomra, mert nagyon nyomaszt a külsőm. Viszont álmaim szakmáját sem akarom hagyni azzal, hogy elmegyek dolgozni és elkezdek félretenni pénzt a plasztikára. Mit tegyek??? Nekem mindkét dolog nagyon fontos, de a kinézetem nagyon nyomaszt és szertnék plasztikát, de az álomszakmámat sem akarom feladni.


Nézegettem az iskolának a galériáját és ott mindenki olyan normális kinézettel rendelkezik. Én ha oda mennék, rosszul érezném magam, de akarom ezt a szakmát, de ha nem megyek és dolgozok, hogy legyen pénzem plasztikára, azt is megbánnám.


Nem tudok dönteni.


febr. 23. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Pszichológus gondolom nem jutott eszedbe. Pedig az kellene elsősorban.
febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már voltam többnél, de egyik sem használt.
febr. 23. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Mert elsősorban nem ők hozzák a csodát, hanem te magad. Ha te nem akarsz változni, akkor az 1000. pszichológus se segít rajtad. Önképzavarod van, megfelelési kényszered, és erre a modellkedés csak rá fog erősíteni.
febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem modell az álomszakmám:-D
febr. 23. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha az álomszakmádat képes lennél feladni plasztika miatt akkor valójában nem az az álmod
febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"álmaim szakmáját sem akarom hagyni azzal, hogy elmegyek dolgozni"

He? Akkor ribi vagy?

febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok
febr. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!