Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol kezdjem a változást?...

Hol kezdjem a változást? Nőieseb szeretnék lenni.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.Eddig inkább aza laza,sportos csaj voltam.De megismerkedtem egy fiúval aki mellé egy komoly,igazi nő illik(ígyis elfogad de Nekem is jobb lenne ha nőiesebb lennék.)Most elutazott max. 1 hónapra és ez idő alatt szeretnék megváltozni csak nemtudom hol kezdjem.Mire haza jön szeretném ha egy igazi nőt látna,nem pedig a mostani sportos,laza csajt.


Segítsetek! Ruha,smink,haj...mindent szeretnék :)


2010. okt. 25. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy nagyjából, hogy nézel ki, mert így nehéz megmondani mi állna jól neked. Pl.: Milyen színű a hajad, milyen hosszú, dús vagy inkább vékony szálú? Hány cm magas vagy és hány kg? Milyen a testalkatod? Milyen az arcformád, milyen színű a szemed? Kreol bőröd van vagy fehér? Ha ezeket leírod akkor már lesz elképzelésem róla, hogy mi állna jól neked. :)
2010. okt. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy változást vettem magamon észre. Régebben szerettem sportcipőben járni és termópulcsiban. Mostmár csak itthon hordom ezeket. Sőt, a kardigánról is leszoktam. Max majd ha hideg lesz.

Szóval újabban: bőrcipőt hordok, az újnak van egy kis sarka. Blézert hordok a sztreccs felsőim fölé.

A blézerek nagyon jók, ugyanis hangsúlyozzák a mellet, takarják a hasat, és igen nőiesek. Még egy vékony sálat is körbetekerhetsz a nyakadon.

Amikor volt barátom, nagyon tetszett neki ha télen is szoknyát hordtam, harisnyával, és persze ami nagyon bejön a pasiknak: a magassarkú hosszúszárú csizma. (A magassarkú nagyon tetszik a pasiknak).

Nőies a pufi kabát helyett a szövetkabát.

Én csak alkalmakra sminkelem magam, de egy ezüstlánc, ezüstgyűrűk és fülbevaló bárhova megyek, rajtam vannak.

A szemüvegkeretemen is van pár nagyon apró kő.

Ja, és szerintem a nőies táska bőr vagy műbőr, a dzsekianyagúak vagy vásznak inkább sportosak, bár tisztelet a kivételnek.


Remélem tudtam segíteni. Sok sikert a nőiesedésben és a pasizásban is!


24/L

2010. okt. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy 18 éves lány vagyok!

És úgy gondolom én tudok segíteni neked mert pont a te ellentéted vagyok:)mivel én elég nőies vagyok!

Gondolom sportcipőt hordtál eddig.Na azt váltsd valami magassarkú csizmára(Persze ha nehézkes benne a járás valami kisebb sarkú is jó lesz)

Hord répaszárú feszülős farmer nadrágokat.Hozzájuk esetleg valami szép övet.

Felsőket is valami feszülősebbeket vegyél.A zipzáros pulóverek helyett akár valami vékonyabb anyagú felsőket.Rá egy kis kardigánnal.

Vegyél műszempillát.Sminkelésnél használj alapozót,szemceruzát,egy kis szemfestéket(valami natúrabb színűt pl.barnát) és egy egyszerű szájfényt.

Hajadat nem tudom,hogy mekkora vagy milyen színű.Ha tetszik a póthaj és van rá pénzed tetess fel.Ha meg nincs vagy nem tetszik akkor vasald vagy göndörítsd be.(egyén függő melyik áll jobban),de nagy változást jelenthet egy új hajszín is.(pl.világosítani pár árnyalattal a hajadat)

Mondok pár ruhamárkát ahol jó cuccokat találsz:

pl.-retro jeans,mayo chix,mango!!!!!!

2010. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Hosszú hátközépig érő fekete hajam van(kiakartam szőkíteni de nagyon roncsolná,pedig már nagyon unom a feketét) :( barna szemem an.kb. 160 cm vagyok és kb. 50 kg :)

2010. okt. 25. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Utólsó válaszoló vagyok!

Na akkor az alkatunk is egyforma:) én 158cm és 52 kg vagyok!

Nyugodtan szőkittesd ki.

Nem fogja annyira szétroncsolni.Ez egy tévhit mert ez attól függ hányszor szivattatod le.Én pl. 1x szivattattam le és nincs semmi baja a hajamnak.A szivattatás után meg használtam hajpakolást.

Amugy a fekete roncsolja a legjobban a hajat.Nézz utána!!!!

2010. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!