Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 178 centi, 58kg-ra nem lesz...

178 centi, 58kg-ra nem lesz nagy a 38-as ruha?

Figyelt kérdés

Általában 36-ot hordok,

Mell: 86, derék: 62, csípő: 93

De most egy új oldalról rendeltem és volt aki azt írta véleményeknél, hogy érdemes egyel nagyobbat venni. Bár a mérettáblázat szerint is 36 kellett volna, a vélemények miatt vettem nagyobbat.

Trendyol oldalról van szó.


márc. 9. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vélemények nem sokat érnek, őszintén. Mármint, én is annyiszor rendeltem már, és sokszor nézem a véleményeket. Én általában S-es ruhát veszek, és múltkor is egy ruhánál láttam a kommenteknél, hogy volt valaki, aki pl. velem egymagasságú volt, és kevesebb is volt a súlya, mint az enyém, de az M-es ruha nem volt jó rá. Erre én megvettem magamnak az S-est, mérettáblázat szerint is az volt a jó, és tényleg, tökéletes lett. Szóval én inkább a mérettáblázatot nézem, nem a véleményeket, mert ahány test...
márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát már megvettem. :D viszont van egy szuper varrónőm, így a nagyobb még mindig jobb, mintha kisebb lenne. Maximum ô beveszi a derekát. (Nyári ruhácska)

Azért reménykedek, hogy jó lesz.

márc. 9. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Igazából én pont azért nem szeretek netről rendelni ilyesmiket, mert amúgy kitudja, ha a mérettáblázatot nézed akkor is sülhet el rosszul a dolog, de akkor is, ha a véleményekre hagyatkozol. De persze, a nagyobb ruha még mindig jobb, azt könnyebb orvosolni. :)
márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm a válaszodat. (;

Azt még megemlítem, hogy viccesek a méretek. Bershkában vettem egyszer egy nyári ruhát, 36-osat, mintha rám öntötték volna. Ugyanabból a fazonból visszamentem egy másik színért. Nem próbáltam fel, mert gondoltam pont akkora, mint az otthoni. 36 van abba is beleírva, de sokkal jobban feszül a testemre, hónom alatt pici is.

márc. 9. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet sokszor a számozásra alapozni, hogy van xs és xl méretű ruhaneműm is, az xs mostmár szűk, az xl pont jó.
márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen magasan és kórosan soványan nem nehéz ruhát találnod magadra?
márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kórosan sovány, maximum ha valaki tonna-donna, annak tűnhet úgy. Egyébként nem nehéz. Vannak már hosszra méretezett nadrágok, simán találok. 27x32-es gatyát hordok. Felsőből meg elég a 36-os/S-es, mert a felsőtestem nem nagy. Ruhákból is elég a 36-os. Nagyon ritka, hogy rövid lenne valami. Inkább azt vettem észre, hogy az alacsonyak találnak nehezen ruhát, mert minden hosszú rajtuk.
márc. 10. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:

De most 1 valaki írta, vagy többen? Mert a kérdésből nem derül ki, 1 embert említesz, de utána vélemények van, ami többes szám.

Ha van, én mindig olvasok értékeléseket, legyen szó ruháról, szolgáltatásról stb. Nem mindegy, hogy hány értékelésből hány említ problémát, főleg ugyanazt. Nemrég a Sheinen volt, hogy kinéztem egy testhezálló, szűk fazonú ruhát, és morfondíroztam rajta, mert ált. XS a méretem, a Sheinről is XS-es ruhákat szoktam rendelni, de a kevés véleményből többen is írták, hogy eggyel nagyobbat érdemes. Így tettem, és jól jártam. De nem 1 ember írta.

Ha valós a méretezés, akkor nagy lesz a 38-as, ha meg valóban alulszámozott, akkor nem, meglátod majd. De amúgy az se mindegy, milyen a szabás, bizonyos ruhákból elmegy a bővebb.

márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy többen írták. De többen azt is írták, hogy a saját méretük lett jó. 50-50 arányban. Nem mertem kockáztatni, mert a nagyot még lehet orvosolni. Persze jó lenne, ha nem lenne nagy, és nem kéne varrónő után rohanni.
márc. 11. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!