Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű ruhát lenne...

Milyen méretű ruhát lenne érdemes rendelnem bonprixből? 163 centi vagyok és 61 kiló

Figyelt kérdés
Nagyon régen rendeltem már bonprixből, most gondolkozom egy fehér esküvői ruhán. A mérettáblázat szerint kb. 40/42 lennék, de kicsit félek, hogy nem lenne-e az túl nagy (főleg mellben)/hosszú rám. Valakinek van esetleg tapasztalata hasonló testalkattal?

2021. ápr. 10. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit soknak érzem a 160 cm 60 kilódhoz a 40-42-es méretet. Ha van vélemény akkor azokat mindenképp olvasd el.

Nekem az a tapasztalatom, hogy vagy nagy vagy szűk. Alapvetően 34-36-os a méretem(155/50 kg vagyok) és jártam már emiatt pórul a bonprixen.

2021. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
158 centi 58 kilóval a bonprixes 36-38-as is lóg rajtam,holott máshol ez a méretem. Tapasztalatom szerint ott általában saját méretnél egyel kissebb kell.
2021. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül 36/38-ast rendeltem, kíváncsi leszek milyen lesz. Van varrónő a családban, szóval ha kicsit elállna valahol, azt talán orvosolni tudja.
2021. ápr. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!