Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piheszőrök az arcon…normális...

Piheszőrök az arcon…normális vagy sem?

Figyelt kérdés

Szőke kis pihékkel van tele az arcom. Tudom, mindnekinek szőrös az arca, de az enyém napfényben eléggé látható, hogy pelyhes. Ha túl sok púdert rakok fel, akkor is. Borotválni semmiképp sem akarom…. Az egész arcot meg gyantázni, háát….

Bár rajtam kívül mèg senkinek sem tűnt fel, lehet csak én dramatizálom, amiért nagyon megfigyelem.

Hormonproblémám, és hasonló tudtommal nincs. Rendszeresen menstruálok, egészséges súlyban vagyok stb.


márc. 27. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális
márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Emlős vagy, normális.
márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Normális, mindenkinek van csak általában nem vizslatjuk olyan közelről mások arcát, mint ahogy te nézed magad a tükörben.
márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!