Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehetne biztosan eredeti...

Hol lehetne biztosan eredeti parfümöket venni?

Figyelt kérdés

Volt egy fekete HUGO férfi parfümöm, még egy németországi nagy drogériában vettem. Kezdett fogyni.


Karácsonykor az egyik legnevesebb itthon parfüméria on-line áruházában akciósan vettem egy kisebb kiszerelést. De pont ugyanazt. Fekete üveg, piros HUGO felirat.


A nevét nem írom le a shopnak. De szinte minden nagy plázában hatalmas csili vili boltjuk van.


Hát közel nincs az illata olyan, mint a németben vettnek. (Még van belőle, simán tudom hasonlítgatni őket.)


Olyan átlagos, inkább WC frissítő illata van. Hiányzik az a fanyros, citrusos karakteres illat. Ja és nem is tart addig az illata.


Aztán jártam reptéri "duty free" shopban, megszagoltam. Ott is az az illat van ami a németországi változatban.


Szóval biztos vagyok, hogy valami gagyi hamisítványt kaptam, ráadásul az egyik legismeretebb forgalmazónál. Ami számomra nagyon meglepő. Hogyan engedhetik meg maguknak? Nincs már sehol tisztesség?


Szóval itthon tud valaki biztos helyet mondani?


(Soha nem veszek általam is jól ismert illatú parfümöt, szaglás nélkül.)



márc. 29. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy hamis, sokszor leolcsósítják a formulát az ilyen olcsó gagyi márkàknál pl ez mindennapos.
márc. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelentsd be a vpopnek.

Menj el mullerbe vagy dagleszbe es es ott szagold meg, mit veszel.

márc. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Douglas, Müller. Amùgy én Notinoròl rendelek évek òta és még nem csalòdtam, batch kòd alapján szoktam ellenőrizni az eredetiségét, a parfümös üveg alján találod.
márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3

A batch kód pont nem ér semmit mivel a hamisakra is raknak batch kódot.

márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát olyan nagy üzlethálózattól vettem mint a Douglas...


Nem, nem is fogok szaglászás nélkül venni semmit.

De még amit vettem, ott a boltban kicsomagolom, és azt is megnézem.

Mert ugye az egy dolog hogy van "teszter" :D

márc. 30. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Most mit szerencsétlenkedsz itt? Ha a Douglast le tudod írni, akkor azt miért nem ahol vetted???

Egyébként van fogalmad azt edt meg az edp közti különbségről? Csak mert rohadtul nem írtál semmi ilyet, hogy látnánk legalább az alapokkal tisztában vagy-e. Így most csak ész nélkül vergődsz itt...

márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha Notino, az szürke kereskedelem. Eredeti, lejárt eredeti és hamis dolgokat is forgalmaznak sajnos.

A teteje volt, amikor kaptam egy olyan parfümöt, aminek csak a dobozán volt batch kód. Aszerint olyan évben gyártották, amikor az illat nem is létezett. 😂

márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6:

Sokat segítettél. :D :D :D

Érdemes volt hozzászólnod, főleg ilyen stílusban :D


Ha jellembeli zavaraid vannak, vagy ne írogass be, vagy keress szakembert, mert csak magad járatod le. :D

márc. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!