Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A cseriti turkálók milyenek?

A cseriti turkálók milyenek?

Figyelt kérdés
Érdemes szerintetek benézni.
márc. 30. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Charity.

Ugyanolyanok, mint a többi.

Amikben én voltam, azoknak az volt a különlegessége, hogy a bevétel alapítványoknak ment, beteg gyerekek megsegítésére, karitatív célokra.

Nem pedig Juliska gondolt egyet és nyitott egy üzletet, mint az átlag turi. Ami szintén jó, nem azért írom, csak ez a különbség.

márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

A Cseriti (így írva) egy budapesti üzletlánc. (az első kedvéért mondom.)

Én sokat jártam ezekbe az üzletekbe, de nem ruháért, hanem kép- és hanghordozókért. Azért hagytam abba, mert az árukészletet jó pár éve elkezdték központilag szűrni. Magyarán, az átlagnál nagyobb értékkel bíró dolgokat kiszedik az adományokból, még mielőtt kiraknák a polcra. Így megszűnt a "kincsvadászat" élménye, mert a ritkaságokat elviszik a csókosok.

márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Budapesti üzletekre gondoltam turkáló,ruházati szempontból. Mennyire drága? Olcsóbb mint az átlagos turi?
márc. 30. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy fantáziátlanul magyarosítottak egy angol főnevet (adomány), kb. mint a big in Japan = bikucsunáj, és nem voltak képesek a saját részüket beletenni, nem az én dolgom.

A második kedvéért mondom. A lényegen ugyanúgy nem változtat.

Kinek mi az olcsó és a drága. Nem tudom megérteni az ilyen kérdéseket.

márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, egyszer voltam ilyen üzletben, semmi jò göncöt nem találtam, akkor abban az üzletben kb olyan ruhák voltak, mint amit már csak itthonra veszek fel, elvétve volt egy, két jobb darab, ne számíts angol krém minőségre, ettől függetlenül nem veszítesz sokat, ha bemész. Arròl nem is beszélve, lehet te sikerrel jársz.
márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!