Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell egy 18 éven felüli...

Miért kell egy 18 éven felüli embernek szülői kíséret Weisz Fanninak a modell iskolájának (vagy milyének) castingjára?

Figyelt kérdés
Pár hónapja futottam az utcán össze egy nővel, ő mondta hogy menjek el a meghallgatásra,megadtam a szülőm számát, még csak nem is a sajátomat kellett és sms-ben írták, hogy hova kéne menni és hogy 22 éves korig KÖTELEZŐ szülői kíséret.Egyébként gondoltam hogyfizetős,nem is kis összeg de azért kíváncsi voltam rá,sőt el is akartam menni de most komolyan....szülői kíséret...nem is az hogy nálam(18L) de most egy 21 éves embernek mondjuk minek szülő?Ráadásul megkérdeztük,mi van ha nem tud elmenni szülő,hát azt mondták mindenképpen kell pedig egy szülő.Nem mentem el, de azóta is furdal a kíváncsiság, hogy miféle casting ez hogy egy felnőtt nőt is szülőknek kell elkísérni.(Gondolom anyuci adja a pénzt,és őt kell meggyőzmi élőben,személyesen)

2018. ápr. 7. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Egy szülő se mondaná a gyerekére, hogy ronda.

Ha tehát ott a szülő, akkor is kicsengeti a pénzt, ha hegyi troll a kölök. Ezért is szólítanak le átlagos és ocsmány lányokat, mert könnyebben beszedik a pénzt a portfólióra. Utána dobják mindet a kukába.

2018. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem mondanám magamra, hogy ocsmány vagyok,meg ahogy elnéztem azokat lányokat akik benne vannak ebbe az All Of Arts-ba, facebookon ők sem ocsmányok.Semmiképp sem ocsmányok.De te biztos gyönyörű vagy.
2018. ápr. 8. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves még nem felnőtt nő :D küldöldi székhelyű ügynökség esetében pedig sokszor az anyaország törvényei mérvadók, és sok országban 21 évtől számít nagykorúnak az ember.
2018. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem is nálam de egy 21 évesnél....szövegértés.Szerintem egy 21-22 éves lányra lehet azt mondani hogy nő.
2018. ápr. 8. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

A hármas válaszoló írja jó. Mivel külföldi székhelyű a cég, és az ott lévő ország törvényei szerint kell csinálni mindent ezért kell szülői jelenlét 21 éves korig! Oké hogy Magyarországon 18 éves kortól válik felnőtt korúvá az ember, független attól hogy 18 éves is még gyerek, sőt még a 21 éves se teljesen felnőtt, annak ellenére hogy a törvény szerint már minden országban felnőttnek számít egy 21 éves.


Ennek ez a módja, ők ilyen szabályokhoz vannak köve, nem lehet ez ellen mit csinálni.

2018. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5Köszönöm, így tényleg érthető.
2018. máj. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!