Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam?

Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
26 leszek és van egy másfél éves lányom.A szülés meg a terheség következtében el ment 3 fogam felső és ráadásul elől,most nincs rá pénz hogy megtudjam csináltatni,de már nem merek mosolyogni idegenek előtt.mit tegyek?hogyan kezeljem?két szemfogról van szó meg egy a szemfog mellett.Márciusban műtöttek mert annyira tönkrementek.
2010. okt. 26. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 26 leszek és a lányom 16 hónapos. Szerencsére nekem nem volt ilyen problémám. Annyit tudok tanácsolni, hogy valami módon mégis csak csináltasd meg (egészségpénztárra - ha van ilyened, hitelre, vagy próbálj meg ismerőstől kölcsön kérni)Ha rám hallgatsz nem hagyod ennyiben a dolgokat, én is nagyon félek ettől a problémától sokat gondolkodtam rajta, hogy mit tennék ha hirtelen akár csak 1 fogamat elveszteném és csak a megcsináltatás az egyetlen út!!! Sok szerencsét
2010. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyom szépen köszi a választ,hát valami ilyenbe gondolkodtam én is hogy kérek valamelyik rokontól pénzt,de nem nagyon tudnak most adni,meg érdeklődöm ki hogy hol csináltatta meg mennyiért maszeknál vagy sztk-ban
2010. okt. 27. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit ha tudok segítek! Elméletileg az sztk-val jobban jársz anyagilag, nem tudom hova valósi vagy, de a Honvéd kórhátban nagyon jó fogorvosok vannak (nekem szájsebészeti műtétem volt, ki kellett venni az egyik bölcsességfogam, mert 60-os szögben meg volt dőlve és nem tudott volna kijönni. Szóval ott korrektek voltak, akkor nem kellett fizetnem, mert Honvédségi dolgozó vagyok, maszeknál pedig elméletileg van részletfizetés! A bármi egyéb kérdésed lenne nagyon szívesen segítek, ha tudok!
2010. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!