Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet hatásosan...

Lányok! Hogyan lehet hatásosan, lehetőleg hosszab távra szólóan borotválkozni/szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináljak, hiába borotválom le a lábam este, már szinte reggelre érzem, hogy szúr. Ráadásul időigényes is, mert igyekszem precízen csinálni. Az intim helyekről már ne us beszéljünk, az még fáj is. Mit ajánlotok, mit csináljak? Van esetleg valami Rossmannban, v hasonló helyen (annyi a lényeg, h nem neten) beszerezni? Előre is köszönöm <3

ápr. 10. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok. Kicsit fájdalmas, de legalább 4-5 napig tart.
ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

Elég proli dolog nőként borotválkozni.


Gyantáztatni kell, az elég egy hónapig. Kozmetikusnál sem eget rengető összeg.

ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Epilátor. Első pár alkalom időigényesebb, de ha rendszeresen használod, akkor majd nem fog sok időt igényelni. A szőr nem mindenhol egyszerre nő vissza, szóval ha nem vársz heteket az epilálások közt, hanem hetente átmész rajta egyszer, akkor viszonylag gyorsan meg van. Mondjuk intim területen epilálni azért elég fájdalmas tud lenni, de kibírható. Nekem az epilátor egyedül hónaljnál volt kibírhatatlan. De amúgy hosszútávon egy IPL gépre érdemes beruházni.
ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a gyanta vált be legjobban. Persze, fáj, de sokkal tovább tart az eredmény, mint borotvával. Annyit viszont mindenképpen érdemes megtenni, hogy az első alkalommal elmész kozmetikushoz, és figyeled, hogy ő mit hogyan csinál. Van persze millió yt videó is a témában, de nem árt, ha valakitől kérdezni is tudsz közben.
ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Epilátor a legjobb. Gyantához kell egy bizonyos hosszúságú szőr, én azt nem bírom elviselni. Hónalj, intim az nálam borotvás terület. Kar, láb epilátor.
ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a francba ezt a hülye divatot. Csak kínzás.
ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Van esetleg vmi szőrtelenítő krém, ami alkalmazható intim területeken is?

#6 nem a divat miatt teszem. Egyszerűen kellemetlenül érzem magam miatta

ápr. 10. 19:53
 8/13 anonim válasza:
A szőrtelenítőkrém ugyanaz mint a borotva - nem gyökerestől távolitja el a szőrszálakat.
ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De van pl a Veet krém, nemrég ajánlotta valaki, még nem volt alkalmam kipróbálni. Az elv olyan, h nem kell hozzá borotvát használni, csak fennhagyod x ideig, aztán egy nedves ronggyal letörlöd.

Nektek mi a véleményetek róla?

ápr. 10. 22:18
 10/13 Metionin ***** válasza:
Nekem ezek a krémek xart se értek pedig vékony kis átlátszó szőreim vannak. Pedig vettem direkt intimre valót, jó drágán. A gyantát nem bírom, heti egyszer borotválom. A lábamat ritkábban. Ha alapból gyorsan nő a szőröd és sötét akkor az szívás, borotvával hamar látszódni fog. Az irritációt el lehet kerülni pl. ceramidos krémmel, szérummal, a sima biztonsági borotva pedig hatékonyabb, mint az eldobható, ennyi tapasztalattal tudok szolgálni.
ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!