Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet hatásosan...

Lányok! Hogyan lehet hatásosan, lehetőleg hosszab távra szólóan borotválkozni/szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináljak, hiába borotválom le a lábam este, már szinte reggelre érzem, hogy szúr. Ráadásul időigényes is, mert igyekszem precízen csinálni. Az intim helyekről már ne us beszéljünk, az még fáj is. Mit ajánlotok, mit csináljak? Van esetleg valami Rossmannban, v hasonló helyen (annyi a lényeg, h nem neten) beszerezni? Előre is köszönöm <3

ápr. 10. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Intim részre én nem használnék krémet. Lábra, hónaljra simán jó, de nem túl tartós. Arra is figyelni kell, hogy a dobozon lévő idő nem sokat ér, mindig rá kell számolnom valamennyi plusz időt
ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Nálam is ez van. Ha este leborotválom, reggelre már virít rajta a fekete borosta és szúr, nekem ráadásul a combom is szőrös. Gyantázva valamivel jobb, de úgy is gyorsabban visszanő, mint normál szőr esetén. Sajnos az erős szőr ilyen. Lézeresre meg nincs pénzem, vagyis annyit nem szánok rá, így marad a borotva. Annyi, hogy én mér elengedtem, hogy mindig sima legyen.
ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban hatásos tartós szőrtelenítés csak a drága lézeres kezeléssel érhető el. Azzal viszont tényleg hatásos. Az erős, fekete szőr akár évekre eltűnhet.
ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!