Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azon tud segíteni a fogszabály...

Azon tud segíteni a fogszabályzó ha túl kicsi a fogam és emiatt van lyuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta zavarnak a fogaim ezért 2 napja elmentem egy fogszabályzóval foglalkozó fogorvoshoz. Azt mondta a felső fogsoromra javasol fogszabályzót és ő úgy gondolja, hogy 1 év alatt egész szépen meg lehet csinálni.

A fogaimmal az a baj, hogy az egyik rágófogamnak fent (ami középen van) nem volt elég helye ezért elkezdett a szájpadlásom felé nőni. Viszont az én problémám az, hogy a többit, például az egyik szemfogam csak egy kicsit ferde. De az oldalsó metsző közül az egyik az szerintem szinte egyeltalán nem a másik igaz, hogy kicsit be van fordulva de szerintem még ha ki is egyenesedik se lesz elég nagy ahhoz, hogy összeérjenek.

Valamint azt sem értem, hogy a két metszőfogam ugye középen van de ha annak a rágófognak nem volt helye akkor melyik fogakat kell mozgatni,hogy legyen neki de ugye a fogsorom azért középen maradjon?



Elnézést ha buta kérdések de nem igazán tudom hogy hogyan működik. Kb másfél hétre kaptam időpontot,hogy felteszik.



ápr. 11. 16:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki kérlek válaszoljon!
ápr. 11. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat ezt igy nehez eldonteni. Vagy befer majd valahogy 2 fogad koze az a ragofog es helyileg oda mozgatjak, ahol eredetileg lenne vagy huzni szoktak ilyen esetben, de ha ezt nem mondta, akkor nem hinnem hogy ez lenne.


Lyuk az tuti nem lesz es szabalyos lesz a fogsorod, nyilvan nem fog “elcsuszni”. Az durva lenne :D

Ha nem vagy biztos az orvosban, kerj egy masodvelemenyt is.

ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!