Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes így megvenni a parfümöt?

Érdemes így megvenni a parfümöt?

Figyelt kérdés
Van egy parfüm ami nagyon jól el lett találva (és még hasonlót is nagyon nehezen találok). Viszont amikor a mintát viseltem 2 napig minden rendben volt az illattal, 2 napra pedig hirtelen megváltozott a szaga. Azt tudom, hogy az egyéni illattal, az időjárással és a hormonális állapottal is összefügg egy adott parfüm illata, de fogalmam sincs, hogy így érdemes-e megvenni magát a parfümöt. A napokon amikor viseltem az időjárás hasonló volt és a bőröm állapotában sem voltak nagy változások. Szerintetek érdemes megvenni?

ápr. 11. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelgesd még
ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Négy napig hat egyszeri használat?
ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A parfümöt mind a négy nap külön reggelén fújtam fel újra.
ápr. 11. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem a parfüm változott hanem te, szerintem. Én is voltam így. Egyik nap vettem egy parfümöt, majd ket hettel kesőbb nem értettem mit szeretettem benne. Teljesen érthetetlen volt az egész.
ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a mintás üveg volt sz.r és oxidálódott. Rendelj még egy decantot vagy próbáld ki parfümériában.
ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!