Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Britney Spears parfüm...

Melyik Britney Spears parfüm illatát szeretitek?

Figyelt kérdés
A rózsaszín Fantasy-t megvettem pár hónapja és nagyon szeretem, tartós és jó illatú. Szeretnék egy másikat is rendelni de annyiféle van... Olvastam máshol is véleményeket és itt is szeretnék tippeket kérni. :) Leginkább a Midnight Fantasy és a Circus Fantasy tetszik a leírás alapján, de bármi más javaslatot is megköszönnék. :)

ápr. 13. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a rózsaszín nem jött be annyira, inkább Midnight Fantasy-s és Hidden Fantasy-s vagyok.

A Circus hasonlít az eredetire, de a vizes jegyei viselhetőbbé teszik. Mintha az anyaillat hőségre tervezett változata lenne.

A Midnight teljesen más. Ez is kellemes, édes illat, de a cseresznye és a szilva miatt egy kicsit vadócosabb.

A Hidden-t szeretem még nagyon, de nem tudom, hogy kapható-e még. Ez fűszeresebb, narancsosabb.

ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

A vizes jegyek miatt a Circus nagyon csábító, nyáron szeretem a frissebb, vizes illatokat.

ápr. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!