Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csúnya vagyok?

Mit tegyek, ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Tökre asszimetrikus fejem van, a szám sem egyforma a jobb és bal oldalamon, az orrom is fura. A hajam egyrésze betegség miatt kihullott és visszanőni nem nagyon fog.

Hiába sminkelek, váltottam életmódot es fogytam le szebbé nem tett, tesz egyik sem.

Fiúk sem nagyon szoktak utánam nézni. Volt már kapcsolatom, nem egy randin voltam, de úgy érzem azok is a külsőm miatt nem sikerültek(egy mondta ezt, a többi más indokot mondott) vagy vettek komolyan és csak egy használatra kellettem valakinek.


ápr. 16. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Az önutálat és önbizalomhiány meglátszik a külső kisugárzásodon.

Majd, ha megtanulod szeretni, elfogadni magad és önbizalmat is szerzel, akkor minden meg fog változni.

ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt elolvasnom a címet és: tiszteld már magad kérlek! Csodálatos vagy és be beszélj így magadról!
ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz KELL menned.

Ez megbetegítette a lelked.

Nekem is asszimetrikus az arcom, a szemöldököm, a szám, van egy elég nagy anyajegyem a homlokomon, rejtett szemhéjam van. De 10/10-es vagyok saját magam és mások szerint is. Nagyon jó a közelemben lenni, pozitív, nyugtató a kisugárzásom, boldog vagyok és egészséges.

De ezt én csináltam. Így még ezek mellett baromi büszke is vagyok magamra, hogy sikerült átformálni az agyamat is.

ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tökre asszimetrikus fejem van, a szám sem egyforma a jobb és bal oldalamon, az orrom is fura." Igazából szerintem ezt csak azért látja annyira magán az ember, mert már tizenhuszon+ éve látja magát napi szinten a tükörben, a képeken, és már minden kis apró részletet kielemez magán, és minél többet látja magát olyan közel, annál több hibát vél felfedezni, annál több olyan dolgot lát magán, ami szerinte nem oké. Csak te látod ilyen rosszul magadat.


De amúgy az asszimmetrikusság nem probléma, nem is egy ritka dolog. De amúgy igen, igazából a probléma itt nem a kinézeteddel van, hanem igen, ez az egész megbetegítette a lelkedet.

ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy az orrom, nekem se egyforma a szám íve, az állam csúcsos, és még súlytöbbletet is cipelek. Az arcberendezésem olyan mindig sajnálkozó ábrázatot ad, ráadásul 44-es patáim vannak. Mégis férjhez mentem, és már 10 éve a férjem tenyerén csücsülök. Hogy miért? Mert tisztában vagyok azzal, hogy senki se tökéletes és nem is kell annak lenni. És mert sok jó dolog van rajtam, amit képes vagyok észrevenni. Nagyon szép, dús, hosszú fekete szempillám van, bababőröm, ami nem ragyás, kis cuki fehér fogaim vannak, nyáron aranybarna bőröm van az égett piros helyett, és nagyon szeretem a formás vádlimat és a homokóra alakomat.

Itt az egyensúly a fontos, hogy tudj a pozitívra is reflektálni, és ezt a férfiak is megérzik. Állj a tükör elé, és kezd el hangosan felsorolni, mi az, amit helyesnek, csinosnak találsz magadon. Olyan nincs, hogy nincs!

ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valószínűleg valóban már rámegy a lelkem. Igaz, volt kis időszak amiben tökre jól elvoltam és talán akkor volt életem legboldogabb és önfeledtebb 'kavarása', de egy embernek sikerült ezt lerombolnia.

Tisztában vagyok azzal is, hogy vannak olyan testrészeim, amiket szeretek, de úgy érzem nem érdemlem meg, hogy ezt mondogassam. Egoistának érezném magam, a környezetemre nem jellemző az önbizalom és ezt a mintát viszem én is, ezt tartom sajnos helyesnek.

ápr. 17. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem érdemlem meg", "egoistának érezném magam" - mégis kinek akarod megmagyarázni, hogy te milyen vagy? És mégis miért akarnád megindokolni, hogy miért nem kell megtenned? :)

Belenézel a tükörbe. Otthon. Senki se lát. Senki se hall. Magad vagy. Senkinek nem kell róla elszámolnod. Senkinek nem kell tudnia, mit érzel, mit gondolsz magadról valójában. Neked is csak azért írtam le, hogy milyen az én tükörbe nézésem hogy lásd a realitást.

Viszont hiszek a mantrákban, hogy ha valamit sokszor kimondunk magunkra, azt az agyunk elhiszi egy idő után, szóval ideje, hogy végre pozitívakat is halljon az agyad, hogy elhigyje.

ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!