Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tegyek? Egyre jobban zavar.

Mi tegyek? Egyre jobban zavar.

Figyelt kérdés
Szóval: 13 éves vagyok.Tudom, hogy ennyi idősen még nem kéne ezzel foglalkoznom, de egyszerűen ZAVAR.Úgy érzem, hogy...hogy nem vagyok szép, sőt egyenesen csúnya.Persze szokták néha mondani ,hogy-Csini vagy!meg hasonlók, de én mégis másképp érzek.Úgy gondolom, hogy nagy a szemöldököm , de szedetni nem szeretném.És úgy gondolom ebben a korban természetes egy-két pattanás.Szoktam bőrradírt használni, de egy pár darab mindig marad.Már minden barátnőmnek volt "pasija" csak nekem nem, de mondták már hogy tetszem/tetszettem egy-két fiúnak.Most hülyének fogtok nézni, de ezt azóta gondolom magam csúnyának, hogy egy fiú azt mondta a neten, hogy nagyon ronda vagyok, pedig én az előtt nem érzetem magam annak.Eddig egy 5-ös skálán 4-esnek gondoltam magam, most úgy 1-2-nek.Mit tanácsoltok, hogyan szerezzem vissza az önbizalmam, vagy hogyan legyek szebb?

2013. dec. 25. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és szokták mondani, hogy jó barát vagy, megértő, kedves, okos és vicces.De szépnek nem nagyon szoktak, vagy ritkán
2013. dec. 25. 14:33
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy, cukorborsó?
2013. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Az elso mondatban benne volt, hogy 13 eves, 'cukorborso'. Egyebkent nincs azzal baj, ha kiszeded a szemoldokod. Keves sminkkel is kiemelheted a szemed, szad, arccsontod. A borodet apold. A hajaddal kezdj valamit. Oltozkodj szepen; ahogy neked tetszik.
2013. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hanyagolnom kéne ezt az in medias res kezdést. Elnézést.


A bőrödet ápolhatod otthoni kencékkel, például fogkrém vagy facsart citromlé. Ha naponta, reggel-este szappannal megmosod a pofid, lassacskán leszáradnak a pattanások. A hajadat, HA nem akarod levágatni, hát tűzd hátra, fond be, zselézd. Az öltözködés egy nehéz téma - tudnunk kéne, most hogyan állsz. Ha eddig is dicsérgettek, nem lehetsz katasztrofális. Bár inkább azt szajkózom, magadnak öltözz, ne a tömegnek. Szard telibe a tömegízlést, és ne olyan kleidungba bugyoláld magad, ami nem illik hozzád, sőt, szarul is érzed magad benne. Sminkre nincs szükséged. Gyerek vagy, nincsen rá szükséged. Nincs.


Ha pedig önbizalomnövelési gyakorlatokat szeretnél végezni, itt leszögezem, korántsem hülyeség, amit mondok, állj a tükör elé és reggelente szánj egy teljes percet a monologizálásra. Tükör, elé állsz, "Szép vagyok" hangosan.

2013. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Na akkor küldj nekem is egy képet én is fiú vagyok és megmondom neked hogy szép vagy, akkor újra 4-esnek fogod gondolni magad? :D
2013. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Küld egy képet aki 5/1-es az ilyen [link] :)
2013. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húh, hát azért ennyire nem vagyok csúnya :)
2014. jan. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!