Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hazudnak az emberek,...

Miért hazudnak az emberek, hogy a szépség és a csúnyaság szubjektív, ha ez nem is igaz és már kutatók is bebizonyították ezt?

Figyelt kérdés

Egy fiatal nő vagyok és tényleg objektíven ronda. Gyerekkoromban sokat gúnyoltak. 16 évesen öngyilkos próbáltam lenni és még ma is bámulnak az emberek az utcán, ha nappal kimegyek (ami ritka) és volt többször, hogy mások azt suttogták, hogy milyen ronda vagyok és, hogy a világ összes plasztikája sem segítene rajtam.


Én megértem, hogy ronda vagyok és hogy soha nem lesz senkim, de az emberek hazudnak az arcomba, hogy nem mindenki talál csúnyának, aztán meg mindenki lerondázz az utcán. Én ápolom magam, de az arcomon semmi nem segít.


ápr. 17. 12:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

Hacsak nem vagy tényleg gondolat olvasó, nem tudod ki mit gondol.



Ez tény.



Volt XY aki szerint ronda vagy. Hát ez van, de ez a vélemény nem igaz mindenkire.



De mondom, ha a szépségeddel elégedetlen vagy, mozogj, gyúrj magadnak egy szép testet. Senki nem fog a szemedbe nézni ha jó a feneked. 🤷🏻‍♀️

ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most miért írtad ki a kérdést, ha te csak azt fogadod el válasznak, amit az egód kitalált?


Az emberek nem hazudnak, csak te annyira utálod saját magad, hogy azt se veszed észre, ha szeretni próbálnának téged.


Javaslom, hogy javíts az önszereteteden, önbecsüléseden.

Ha te nem szereted magad, akkor hogy várhatod el, hogy bárki is szeressen téged?

ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pszichologus kene neked, h segitsen rendbetenni az onertekelesed kicsit. Meg ha jol nezem, nem ez az elso kerdesed itt.
ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ha valóban lenne jogod rondának nevezni magad, mert leharapta a húst az arcodtól egy vad kutya, vagy egy baleset miatt eldeformálódott az egész arcod, … és?

Ettől még nem lennél kevesebb. A lelked és a személyiséged lehetne gyönyörű.

Kapja be mindenki, aki csak azért diszkriminál és bántalmaz valakit, mert szerinte “nem szép”!

ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kislány: javaslom, hogy inkább RuPaul’s Drag Race-t nézz az agysejtpusztító Kardashian família meg luxusfeleségek helyett, akik ezer plasztikai műtét után picsognak, hogy nem elég szépek.

Sokkal ösztönzőbb, amikor az ember úgy próbálja meg kihozni magából a legtöbbet, hogy fel meri vállalni azokat a tulajdonságait is, amiben elüt az átlagtól. Nem ostorozza magát azért, amit nem tud megváltoztatni, és nem kiló, testalkatfüggő a verseny, hanem bármiből előnyt kovácsolhat.

ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem is nézem Kardashian-éket de mind1
ápr. 17. 18:05
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek az esetek nagy részében semlegesek.

Kb 2 perc után emlékszel kit láttál a metrón? Ugye hogy nem.



De ezen kívül, az emberek nagy része nem fiatal.

Az átlag magyar elhízott, szürke ruhákat hord, kb 20-30 évvel öregebb mint te.



A 58 éves Bözsike az átlag nõ, macinaciban, papecsban, 6 szál 5 centis szőrrel az állán amit nem is lát mert már rossz a szeme. És van férje, gyerekei.

ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Dolgozz annyit, hogy legyen pénzed plasztikáztatni(ha tényleg csúfnak látod magad). Műtéttel mindenkiből szépséget tudnak faragni, én is ezt tervezem.
ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!