Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet úgy egy...

Szerintetek lehet úgy egy lány szép, hogy nincs nagy szeme, sa vastag szája ellenben nagy az orra és az álla? Privátba küldhetek fotót

Figyelt kérdés

ápr. 22. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Küldhetsz.
ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, sok mindenből áll össze a szépség. Elsősorban a szemlélő ízlésétől :)
ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?
ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vastag száj szerintem undorító!
ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak engem írtál volna le. Szerintem sajnos nem. Én átlagosnak látom magam, sőt jobb napjaimon vagy szép sminkben néha még szépnek is valamennyire, mégis mintha full láthatatlan lennék a férfiaknak.
ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha küldesz nekem is, szívesen megírom a véleményem :)
ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet szép úgy is. A külső szépséget nem csak pár dolog mérete határozza meg, hanem az egész összhangja. Egy nagyon vékony, keskeny arcon, ami mandulavágású szemek mélyen ülnek, egy nagy, vagy vastag ajak rémesen néz ki. Mellette még kismillió dolog van. Bőrtónus, hegek, ráncok, orca, állcsont, arccsont, fogazat, szemöldök, szemgödör, fül (íve, mérete, elállása...stb.), orr (mérete, iránya, cimpái, szemhez és szájhoz viszonyított pozíciója...stb.) és még lehetne sorolni.

Szóval igen, lehet szép is, meg lehet csúnya is.

ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!