Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol vannak a jo pasik?

Hol vannak a jo pasik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 16:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Amúgy Olaszországba tényleg nagyon jó pasik vannak..
2010. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
kuldjon mar valaki legyszi kepet jo pasikrol ..... igy meg tudnam mondani milyen pasik tetszenek..
2010. okt. 28. 16:54
 23/44 anonim ***** válasza:
inkább küldj te olyat ami neked tetszik, hidd el én küldözgethetném a nekem tetszőket regeglig ,egyet nem találnál benne aki tetszik neked:DD
2010. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

számomra azért kicsit hihetetlen amit mondasz. akármennyire is válogatós valaki, azért Budapesten ha körülnézel bizonyára találsz olyat aki számodra is jó pasi. igaz pasi vagyok, igaz nem sűrűn járok Olaszországban, de azért erős kijelentés ez.... amúgy az olasz pasik olyan magasak és kigyúrtak? mert azt hallottam, hogy bizony jól öltözködnek, legalábbis máshogy mint itt. mert szerintem nálunk kicsit túlzottan barmolják a divatot az emberek. mindegy, hogy mit vesznek fel, mindegy hogy áll nekik, csak divatos legyen.

esetleg kifejthetnéd az ottani tapasztalataidat, engem érdekelne... mégis csak konkurencia. és akkor már leírhatnád, hogy számodra milyen az igazán jó pasi, természetesen külsőre gondolok. ha jó csaj vagy ahogy írtad szívesen meghallgatom, még tanulhatok is :) esetleg

23f

2010. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
2010. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
ez bevan szívva nézd a szemét...:DD
2010. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a kepet de szamomra o nem egy ferfias ferfi.pl. Krisztiano Ronaldo (bocsi,nem tudom hogy irjak helyesen) nem olyan rossz de nem tetszik o sem. sokkal jobb pasit szeretnekk latni. amugy kedvenc filmszineszem Robert De Niro mert neki olyan jo karakteres arca van persze eloben meg nem lattam es gondolom nem tul magas. talan valami body-s fiu kepet ha kuldenetek....
2010. okt. 28. 17:04
 28/44 anonim ***** válasza:

nem mai gyerek, de azt mondják na ez jó pasi...


[link]


[link]


[link]

2010. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
megüti a mércét kedves kérdező?
2010. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Mind a kettőtöket bevállallak,csak hogy ne legyen vita kinek szólt a válasz!!:D:P
2010. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!